Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Joustintuki |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Purisitin alhaalla |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Takuu | takuu 5 vuotta lisätarvikkeineen, vaihto pareittain |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | MK200 |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | PK023 |
| Paino | 6.000 kg |
| Pakkauspituus | 71.2 cm |
| Pakkausleveys | 21.7 cm |
| Pakkauskorkeus | 21.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 6.027 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Belgium |
€98.12
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
ALFA ROMEO
Cross-Reference Numbers
AL-KO
210113
301463
3146G
ALFA ROMEO
0051755238
0060656523
0060656817
0060663883
0060663884
0060679960
50509467
51755238
60656523
60656817
60663883
60663884
60679960
60688988
60688990
ATECSO
AMT00131
BOGE
32-D18-F
FIAT
51755238
60656523
60656817
60663883
60663884
60679960
60688988
FRECCIA
GABRIEL
G35288
G54061
GH
GH-351056
GH351056
KONI
MAGNETI MARELLI
MDR
MSH-700010
MSH-700699
MGA
AM5573
MONROE-AU
G8350
NK
OPEN PARTS
SAB8034.32
OPTIMAL
PEMEBLA
JAPMM-00582
QH Benelux
178718
QUINTON HAZELL
178718
RIDEX
854S0119
SACHS
STORM QUALITY PARTS
811999
813143
Stark
SKSA-0130119
VITAL SUSPENSIONS
110113.0
110115.0
110116.0
110119.0
210113
210115
210116
210119
Fit Vehicles
ALFA ROMEO
23 vehicles
156
1997 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3100) | 1997-09 - 2005-09 | 103 | 140 | 1747 | |
| 156 (932_) 2.4 JTD (932A1B__) | 2000-10 - 2005-09 | 103 | 140 | 2387 | |
| 156 (932_) 3.2 GTA (932AXB) | 2002-03 - 2005-09 | 184 | 250 | 3179 | |
| 156 Sportwagon (932_) 3.2 GTA (932.BXB00) | 2002-03 - 2006-05 | 184 | 250 | 3179 | |
| 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3) | 1997-09 - 2000-10 | 106 | 144 | 1747 | |
| 156 (932_) 1.9 JTD (932AXE00) | 2003-11 - 2005-09 | 93 | 126 | 1910 | |
| 156 (932_) 1.9 JTD (932B2) | 1997-09 - 2000-10 | 77 | 105 | 1910 | |
| 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) | 1997-09 - 2002-06 | 114 | 155 | 1970 | |
| 156 (932_) 2.4 JTD (932B1) | 1997-09 - 2003-09 | 100 | 136 | 2387 | |
| 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A1) | 1997-09 - 2002-09 | 140 | 190 | 2492 | |
| 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100) | 1997-09 - 2005-09 | 88 | 120 | 1598 | |
| 156 (932_) 1.9 JTD (932AXE00) | 2002-11 - 2004-11 | 100 | 136 | 1910 | |
| 156 (932_) 1.9 JTD (932.AXN00, 932.BXE00) | 2004-07 - 2005-09 | 110 | 150 | 1910 | |
| 156 (932_) 1.9 JTD 16V (932AXE00) | 2002-11 - 2005-09 | 103 | 140 | 1910 | |
| 156 (932_) 1.9 JTD (932.A2B00) | 2000-10 - 2001-05 | 81 | 110 | 1910 | |
| 156 (932_) 1.9 JTD (932.A2B00, 932.A2C00) | 2001-05 - 2005-09 | 85 | 115 | 1910 | |
| 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A21__) | 2000-10 - 2002-03 | 110 | 150 | 1970 | |
| 156 (932_) 2.0 JTS (932AXA) | 2002-03 - 2005-09 | 122 | 166 | 1970 | |
| 156 (932_) 2.0 JTS (932AXD00, 932AXD01) | 2001-03 - 2005-09 | 119 | 162 | 1970 | |
| 156 (932_) 2.4 JTD (932AXF00) | 2003-10 - 2005-09 | 129 | 175 | 2387 | |
| 156 (932_) 2.4 JTD (932AXC) | 2002-03 - 2005-09 | 110 | 150 | 2387 | |
| 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A11_) | 2000-10 - 2005-09 | 141 | 192 | 2492 |
GT
2003 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GT (937_) 3.2 GTA (937CXP1B) | 2003-11 - 2010-09 | 176 | 240 | 3179 |
Alternatives
€92,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€69,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,36
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€76,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€78,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€46,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€85,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,88
Lähetys 2 business days
€74,62
Lähetys 2 business days
€83,02
Lähetys 4 business days