Mitat ja koko
| Pituus 1 | 300 | mm |
| Pituus 2 | 471 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Joustintuki |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Purisitin alhaalla |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Huomioi tekniset tiedot | |
| Takuu | takuu 5 vuotta lisätarvikkeineen, vaihto pareittain |
| Reiän halkaisija | 32 mm |
| Männänvarren läpimitta | 22 mm |
| parilliset tuotenumerot | G8205 |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | MK509 |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | PK425 |
| Paino | 3.670 kg |
| Pakkauspituus | 51.8 cm |
| Pakkausleveys | 18.2 cm |
| Pakkauskorkeus | 18.3 cm |
Shipping Details
| Weight | 3.41 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | South Korea |
€50.88
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
DS
Cross-Reference Numbers
ACEMARK
104674
AL-KO
304574
AP XENERGY
X802339
APEC
ASA1526
ASA1714
ASA1715
ATECSO
AMT00223
BENDIX
062569GRB
BILSTEIN
BOGE
32-U36-A
32-U38-A
BREMSI
SA0727
CITROËN
5208F7
5208F9
5208K3
5208P5
9673875680
DACO Germany
450604L
450604R
DENCKERMANN
DSB331G
DIAMAX
AP01065
DS
5208P5
9673875680
Dr!ve+
DP1610.10.0113
DP1610.10.0214
EUROREPAR
1623341980
1674698880
FISPA
F210G1559
GOLD
9251827
9263159
9263161
GOOM
F210G1559
KAVO PARTS
SSA-10375
KLAXCAR FRANCE
46337z
SET46041Z
KRAFTVOLL GERMANY
15010222
LTM
C58520
MAGNETI MARELLI
MDR
MSH-700873
MSH-700883
MEYLE
MGA
AM7200
MONROE-AU
G8204
MOTRIO
8660006154
Magnum Technology
NAPA
NSA1526
NSA1714
NSA1715
OCAP
82554FR
82633FR
82634FR
OPEN PARTS
SAB8567.31
SAB8579.31
PEMEBLA
JAPMM-00883
QH Benelux
878125
QUINTON HAZELL
QAG181528
RECORD FRANCE
104674
334674
RED-LINE
39CI006
RIDEX
854S18590
854S2293
Roadmatic
401154RM
SATO tech
22529FR
22531FR
22533FR
SIAAM
545785
545785G
545954
545954G
SIDAT
F210G1559
STARLINE
TL C00351/2
STORM QUALITY PARTS
3457DG
SYNCRONIX
SYNC 1413
SYNC 1513
Stark
SKSA-01334657
TOOR
SG14970
TRADEX FRANCE
5000339804
VITAL SUSPENSIONS
110227.2
210227
Fit Vehicles
CITROËN
25 vehicles
C3
2009 - 2016
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C3 II (SC_) 1.4 VTi | 2009-11 - 2016-09 | 72 | 98 | 1397 | |
| C3 II (SC_) 1.6 BlueHDi 75 | 2015-04 - 2016-09 | 55 | 75 | 1560 | |
| C3 II (SC_) 1.4 HDi 70 (SC8HZC, SC8HR0, SC8HP4) | 2009-11 - 2016-09 | 50 | 68 | 1398 | |
| C3 II (SC_) 1.4 VTi 95 | 2009-11 - 2016-09 | 70 | 95 | 1397 | |
| C3 II (SC_) 1.6 VTi 120 | 2009-11 - 2016-09 | 88 | 120 | 1598 | |
| C3 II (SC_) 1.0 VTi 68 | 2012-08 - 2016-09 | 50 | 68 | 999 | |
| C3 II (SC_) 1.2 THP 110 | 2014-10 - 2016-09 | 81 | 110 | 1199 | |
| C3 II (SC_) 1.4 | 2009-11 - 2016-09 | 54 | 73 | 1360 | |
| C3 II (SC_) 1.6 HDi | 2009-11 - 2016-09 | 68 | 92 | 1560 | |
| C3 II (SC_) 1.6 HDi 90 | 2009-11 - 2016-09 | 66 | 90 | 1560 | |
| C3 II (SC_) 1.4 LPG | 2013-06 - 2016-09 | 70 | 95 | 1397 | |
| C3 II (SC_) 1.1 i | 2009-09 - 2013-01 | 44 | 60 | 1124 | |
| C3 II (SC_) 1.2 VTi 82 | 2012-06 - 2016-09 | 60 | 82 | 1199 | |
| C3 II Umpimalli/viistoperä (SC_) 1.6 BlueHDi | 2015-03 - 2016-09 | 55 | 1560 | ||
| C3 II Umpimalli/viistoperä (SC_) 1.4 HDi | 2010-06 - 2016-09 | 50 | 1398 |
DS3
2009 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DS3 (SA_) 1.6 HDi 90 | 2009-11 - 2015-07 | 68 | 92 | 1560 | |
| DS3 (SA_) 1.2 THP 110 | 2014-10 - 2015-03 | 81 | 110 | 1199 | |
| DS3 (SA_) 1.4 VTi 95 | 2010-04 - 2015-07 | 70 | 95 | 1397 | |
| DS3 Cabriolet 1.6 HDi 90 | 2013-01 - 2015-07 | 68 | 92 | 1560 | |
| DS3 Cabriolet 1.2 THP 110 | 2014-10 - 2015-07 | 81 | 110 | 1199 | |
| DS3 (SA_) 1.4 VTi 95 LPG | 2012-08 - 2015-07 | 70 | 95 | 1397 | |
| DS3 (SA_) 1.4 VTi 98 | 2009-11 - 2015-07 | 72 | 98 | 1397 | |
| DS3 (SA_) 1.2 VTi 82 | 2013-01 - 2015-03 | 60 | 82 | 1199 | |
| DS3 (SA_) 1.4 HDi 70 (SA8HP4) | 2010-04 - 2015-07 | 50 | 68 | 1398 | |
| DS3 Cabriolet 1.2 VTi 82 | 2013-01 - 2015-07 | 60 | 82 | 1199 |
DS
4 vehicles
DS
2015 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DS 3 (SA_) 1.2 THP 110 / PureTech 110 (SAHNPS, SAHNZ6, SAHNZT) | 2015-04 - 2019-07 | 81 | 110 | 1199 | |
| DS 3 (SA_) 1.2 VTi 82 (SAHMZ6) | 2015-04 - 2019-07 | 60 | 82 | 1199 | |
| DS 3 Cabriolet (SB_) 1.2 THP 110 | 2015-07 - 2019-07 | 81 | 110 | 1199 | |
| DS 3 Cabriolet (SB_) 1.2 VTi 82 | 2015-07 - 2019-07 | 60 | 82 | 1199 |
Alternatives
€49,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€66,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€59,05
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€68,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€62,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€72,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€58,60
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€57,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€57,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä