Mitat ja koko
| Pituus 1 | 330 | mm |
| Pituus 2 | 515 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Joustintuki |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Purisitin alhaalla |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Takuu | takuu 5 vuotta lisätarvikkeineen, vaihto pareittain |
| Reiän halkaisija | 32 mm |
| Männänvarren läpimitta | 22 mm |
| parilliset tuotenumerot | G8127 |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | MK501 |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | PK124 |
| Paino | 4.600 kg |
| Pakkauspituus | 57.5 cm |
| Pakkausleveys | 20.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 20.3 cm |
Shipping Details
| Weight | 4.197 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Poland |
€65.80
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ACEMARK
103520
103523
104061
104675
104849
AL-KO
303994
303995
810092
AP XENERGY
X032339
APEC
ASA1402
ASAM AUTOMOTIVE
05682
33059
75827
BILSTEIN
BOGE
30-L98-A
32-T19-A
32-T65-A
950 079
MP8689
BREMSI
SA0816
SA1078
BSG
BSG 85-300-060
DACO Germany
450609R
452811R
DENCKERMANN
DSB070G
DIEDERICHS
9971518L
DJ PARTS
DS3683GT
DS3701GT
Dr!ve+
DP1610.10.0200
EGT
EQUAL QUALITY
AM10402
EUROREPAR
1623342280
1674699180
FENOX
A61288
A61289
FISPA
F210G0103
GABRIEL
G37898
G54014
G54312
GH
GH-354519V
GOLD
8130698
9130698
9262132
9262675
9262677
GOOM
F210G0103
HERTH+BUSS JAKOPARTS
HOLA
SH21-025G
SH22-025G
JP GROUP
JPN
20A2042-JPN
KAVO PARTS
SSA-9050
KLAXCAR FRANCE
46353z
46354z
SET46045Z
KRAFT AUTOMOTIVE
4005924
KRAFTVOLL GERMANY
15010249
LTM
C58582
MASTER-SPORT GERMANY
16K002571
16K002573
314846-PCS-MS
MAXTRAC
MCD0518L
MDR
MSH-700635
MSH-700709
MSH-700995
MSH-720057
METZGER AUTOTEILE
NAPA
NSA1402
NIPPARTS
NOVAT IBERICA
120149
OCAP
82189FR
82262FL
OPEN PARTS
SAB8313.31
OSSCA
22747
43305
Omnicraft
2165704
2165822
Oyodo
20A2042-OYO
20A2043-OYO
PATRON
PSA339032
PEMEBLA
JAPMM-00635
JAPMM-00709
JAPMM-00995
JAPMM-20057
PEUGEOT
520807
520845
5208A2
5208C8
5208E0
QUINTON HAZELL
QAG181054
RECORD FRANCE
104675
334675
RED-LINE
39TO055
RIDEX
854S0787
854S0853
854S0855
854S1027
854S2207
SATO tech
21961FL
22085R
22256FR
22259FL
SIAAM
545975
545975G
SIDAT
F210G0103
STORM QUALITY PARTS
3399DG
SYNCRONIX
SYNC 1431
SYNC 1531
Stark
SKSA-0131823
SKSA-0131909
SKSA-0131911
SKSA-0133318
TOOR
SG14371
TRADEX FRANCE
5000333770
TRIALLI
AG 20502
VARTEX GERMANY
40-269031
VITAL SUSPENSIONS
110595.1
111733.0
210595
211733
WXQP
55054
55055
Fit Vehicles
PEUGEOT
21 vehicles
308
2007 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 308 CC (4B_) 2.0 CVVT | 2009-07 - 2014-12 | 103 | 140 | 1997 | |
| 308 SW I Umpi- / ikkunakori (4E_) 2.0 HDi | 2008-01 - 2011-12 | 100 | 1997 | ||
| 308 CC (4B_) 1.6 16V | 2009-06 - 2014-12 | 110 | 150 | 1598 | |
| 308 CC (4B_) 1.6 16V | 2009-06 - 2014-12 | 88 | 120 | 1598 | |
| 308 CC (4B_) 1.6 16V | 2009-06 - 2014-12 | 115 | 156 | 1598 | |
| 308 CC (4B_) 1.6 16V | 2009-06 - 2014-12 | 103 | 140 | 1598 | |
| 308 CC (4B_) 1.6 HDi | 2009-06 - 2014-12 | 82 | 112 | 1560 | |
| 308 CC (4B_) 1.6 THP | 2010-10 - 2014-12 | 147 | 200 | 1598 | |
| 308 CC (4B_) 2.0 HDi | 2009-04 - 2012-12 | 103 | 140 | 1997 | |
| 308 CC (4B_) 2.0 HDi (4BRHRH, 4BRHRJ) | 2009-04 - 2014-12 | 100 | 136 | 1997 | |
| 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi | 2011-04 - 2014-10 | 110 | 150 | 1997 | |
| 308 CC (4B_) 1.6 HDi | 2013-03 - 2014-12 | 84 | 114 | 1560 | |
| 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi | 2011-10 - 2014-10 | 110 | 150 | 1997 | |
| 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi | 2012-04 - 2014-10 | 120 | 163 | 1997 | |
| 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi | 2007-09 - 2014-10 | 100 | 136 | 1997 | |
| 308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi | 2010-07 - 2012-12 | 103 | 140 | 1997 | |
| 308 CC (4B_) 2.0 HDi | 2009-06 - 2014-12 | 120 | 163 | 1997 | |
| 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi | 2007-09 - 2012-12 | 100 | 136 | 1997 | |
| 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi | 2007-09 - 2014-10 | 103 | 140 | 1997 | |
| 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi | 2009-06 - 2014-10 | 120 | 163 | 1997 | |
| 308 CC (4B_) 1.6 HDi | 2009-02 - 2012-05 | 82 | 1560 |
Alternatives
€89,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€111,34
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€111,34
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€64,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€65,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€70,05
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€74,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€70,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,05
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä