Mitat ja koko
| Pituus 1 | 445 | mm |
| Pituus 2 | 679 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Joustintuki |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Purisitin alhaalla |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Takuu | takuu 5 vuotta lisätarvikkeineen, vaihto pareittain |
| Reiän halkaisija | 30 mm |
| Männänvarren läpimitta | 20 mm |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | MK496 |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | PK314 |
| Paino | 4.000 kg |
| Pakkauspituus | 57.1 cm |
| Pakkausleveys | 17 cm |
| Pakkauskorkeus | 17 cm |
Shipping Details
| Weight | 4.15 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Romania |
€44.01
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
DACIA
RENAULT
Cross-Reference Numbers
ACDelco
19376584
ACEMARK
104051
AL-KO
304533
AMD
AMD.SA936
AP XENERGY
X738338
APEC
ASA1476
ASAM AUTOMOTIVE
30950
ASHIKA
ATECSO
AMT00172
AUTOMOTOR France
PSG1407
BOGE
30-N60-A
BREMSI
SA0738
BSG
BSG 75-300-023
COGEFA France
752.DA003
DACIA
562103964R
562107298R
8200811407
DACO Germany
550701
DENCKERMANN
DSB321G
DIAMAX
AP02003
DJ PARTS
DS3219GS
Dr!ve+
DP1610.10.0178
EGT
EUROREPAR
1675676280
1686294680
FEBEST
FENOX
A62002
FINWHALE
23040GU
FISPA
F220G1491
G.U.D.
GSA338738
GABRIEL
G54360
GH
GH-353998
GH353998
GOLD
8250679
8250815
9250679
9250815
9251493
GOOM
F220G1491
HART
811 815
HOLA
SH40-010G
JAPANPARTS
9250679
MM-00897
JAPKO
JP GROUP
KAMOKA
2000503
20338017
KAVO PARTS
SSA-10083
KLAXCAR FRANCE
46087z
KRAFT AUTOMOTIVE
4015065
KRAFTVOLL GERMANY
15010265
KYB
LTM
C28485
LYNXAUTO
G32946LR
MAGNETI MARELLI
357232070000
379000178000
MANDO
MSS015784
MSS017154
MDR
MSH-700897
MGA
AM5712
MOBILAND
134203650
MONROE-AU
G7386
MOTRIO
8660005993
MTR
MT6128
Magnum Technology
Maysan Mando
PS9415302
Movelex
M17100
NAPA
NSA1476
NK
NPS
R497T10
OCAP
82570RU
OPEN PARTS
SAB8388.32
OPTIMAL
PATRON
PSA338738
PEMEBLA
JAPMM-00897
QUINTON HAZELL
QAG181051
RENAULT
562103964R
562107298R
8200811407
RIDEX
854S1201
854S18765
Roadmatic
401196RM
SATO tech
22521R
SIAAM
555815
555815G
SIDAT
F220G1491
STELLOX
4213-9939-SX
STORM QUALITY PARTS
304533
SYNCRONIX
SYNC 1372
SYNC 91372
Stark
SKSA-0132304
SKSA-01334832
TOOR
SG59260
TRADEX FRANCE
5000338738
TRIALLI
AG 09504
TRW
VITAL SUSPENSIONS
110957.0
210957
ZEKKERT
SG-6131
Fit Vehicles
DACIA
17 vehicles
DUSTER
2010 - ...
RENAULT
5 vehicles
DUSTER
2011 - 2024
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DUSTER (HS_) 2.0 4x4 | 2012-02 - 2018-01 | 99 | 1998 | ||
| DUSTER (HS_) 1.6 16V 4x4 | 2011-06 - 2015-05 | 75 | 1598 | ||
| DUSTER (HM_) 1.5 dCi 110 4x4 (HMAB) | 2018-01 - 2024-07 | 80 | 1461 | ||
| DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4 | 2011-06 - 2018-01 | 66 | 1461 | ||
| DUSTER (HS_) 2.0 4x4 | 2011-10 - 2018-01 | 105 | 1998 |
Alternatives
€55,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€68,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€66,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,36
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€60,57
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,42
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä