Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Joustintuki |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Haarukka alhaalla |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Takuu | takuu 5 vuotta lisätarvikkeineen, vaihto pareittain |
| parilliset tuotenumerot | G2579 |
| Pakkauspituus | 67.7 cm |
| Pakkausleveys | 13 cm |
| Pakkauskorkeus | 13 cm |
Shipping Details
| Weight | 3.953 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Poland |
€75.10
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
BMW
Cross-Reference Numbers
BMW
31316866591
31316866593
31316866597
31316866599
31316866603
31316866605
31316866623
31316866625
31316866629
31316866631
31316896007
31316896009
31316896017
31316896019
31316896025
31316896027
31316896035
31316896037
31316896351
BOGAP
B3410133
KYB
3418020
3418022
MEYLE
Fit Vehicles
BMW
47 vehicles
5
2016 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 5 (G30, F90) 520 d | 2016-09 - 2023-06 | 140 | 190 | 1995 | |
| 5 (G30, F90) 540 i | 2016-09 - 2020-06 | 250 | 340 | 2998 | |
| 5 (G30, F90) 540 i | 2016-09 - 2020-06 | 265 | 360 | 2998 | |
| 5 Touring (G31) 520 d | 2017-03 - ... | 140 | 190 | 1995 | |
| 5 Touring (G31) 520 i | 2017-07 - 2020-06 | 135 | 184 | 1998 | |
| 5 Touring (G31) 525 d | 2017-07 - 2019-06 | 170 | 231 | 1995 | |
| 5 Touring (G31) 530 d | 2017-03 - 2020-06 | 195 | 265 | 2993 | |
| 5 Touring (G31) 530 i | 2017-03 - 2020-06 | 185 | 252 | 1998 | |
| 5 (G30, F90) 520 d Mild-Hybrid | 2019-11 - 2023-06 | 140 | 1995 | ||
| 5 (G30, F90) 520 d Mild-Hybrid | 2019-11 - 2023-06 | 120 | 1995 | ||
| 5 (G30, F90) 520 i Mild-Hybrid | 2020-07 - 2023-06 | 135 | 1998 | ||
| 5 (G30, F90) 530 i Mild-Hybrid | 2020-07 - 2023-06 | 185 | 1998 | ||
| 5 (G30, F90) 540 i Mild-Hybrid | 2020-07 - 2023-05 | 245 | 2998 | ||
| 5 (G30, F90) 530 d Mild-Hybrid | 2020-07 - 2023-06 | 210 | 2993 | ||
| 5 Touring (G31) 520 i Mild-Hybrid | 2020-07 - ... | 135 | 1998 | ||
| 5 Touring (G31) 530 i Mild-Hybrid | 2020-07 - ... | 185 | 1998 | ||
| 5 Touring (G31) 530 d Mild-Hybrid | 2020-07 - ... | 210 | 2993 | ||
| 5 (G30, F90) 520 i Mild-Hybrid | 2020-07 - 2023-06 | 120 | 1998 | ||
| 5 Touring (G31) 520 i Mild-Hybrid | 2020-07 - ... | 120 | 1998 | ||
| 5 Touring (G31) 518 d Mild-Hybrid | 2020-07 - ... | 100 | 1995 | ||
| 5 Touring (G31) 518 d Mild-Hybrid | 2020-07 - ... | 110 | 1995 | ||
| 5 Touring (G31) 520 d Mild-Hybrid | 2019-11 - ... | 120 | 1995 | ||
| 5 Touring (G31) 530 d Mild-Hybrid | 2020-07 - ... | 183 | 2993 | ||
| 5 (G30, F90) 530 e Plug-in-Hybrid | 2020-07 - 2023-06 | 215 | 1998 | ||
| 5 Touring (G31) 530 e Plug-in-Hybrid | 2020-11 - ... | 215 | 1998 | ||
| 5 Touring (G31) 530 e Plug-in-Hybrid | 2020-11 - ... | 200 | 1998 | ||
| 5 Touring (G31) 520 E PLUG-IN-HYBRID | 2021-03 - 2022-05 | 150 | 1998 | ||
| 5 (G30, F90) 518 d | 2018-07 - 2020-06 | 100 | 1995 | ||
| 5 (G30, F90) 518 d | 2018-07 - 2020-06 | 110 | 1995 | ||
| 5 (G30, F90) 530 e Plug-in Hybrid | 2017-03 - 2020-06 | 185 | 252 | 1998 | |
| 5 Touring Van (G31) 530 i | 2017-03 - ... | 185 | 1998 | ||
| 5 Touring Van (G31) 530 d | 2017-03 - ... | 195 | 2993 | ||
| 5 (G30, F90) 520 d | 2016-09 - 2023-06 | 120 | 163 | 1995 | |
| 5 (G30, F90) 520 i | 2017-07 - ... | 135 | 184 | 1998 | |
| 5 (G30, F90) 520 i | 2017-07 - 2020-06 | 120 | 163 | 1998 | |
| 5 (G30, F90) 525 d | 2017-07 - 2019-06 | 170 | 231 | 1995 | |
| 5 (G30, F90) 530 d | 2016-09 - 2020-06 | 195 | 265 | 2993 | |
| 5 (G30, F90) 530 i | 2016-09 - 2020-06 | 185 | 252 | 1998 | |
| 5 Touring (G31) 518 d | 2018-07 - 2020-06 | 110 | 1995 | ||
| 5 Touring (G31) 518 d | 2018-07 - 2020-06 | 100 | 1995 | ||
| 5 Touring Van (G31) 520 i | 2017-07 - ... | 135 | 1998 | ||
| 5 Touring Van (G31) 520 d | 2017-03 - 2019-11 | 140 | 1995 | ||
| 5 (G30, F90) 530 e Plug-in-Hybrid | 2019-07 - 2020-06 | 170 | 1998 | ||
| 5 Touring (G31) 520 d Mild-Hybrid | 2019-11 - ... | 140 | 1995 | ||
| 5 (G30, F90) 518 d Mild-Hybrid | 2020-07 - 2023-06 | 100 | 1995 | ||
| 5 (G30, F90) 518 d Mild-Hybrid | 2020-07 - 2023-06 | 110 | 1995 | ||
| 5 (G30, F90) 530 d Mild-Hybrid | 2020-07 - 2023-06 | 183 | 2993 |
Alternatives
€198,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€185,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€191,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€184,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€84,39
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€83,34
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€87,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€90,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€597,61
Lähetys 10 business days
€184,79
Lähetys 28 business days