Mitat ja koko
| Pituus 1 | 298 | mm |
| Pituus 2 | 451 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Teleskooppi-iskunvaimentaja |
| Iskunvaimennin asennustapa | Silmukka ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Silmukka alhaalla |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Takuu | takuu 5 vuotta lisätarvikkeineen, vaihto pareittain |
| Paino | 1.800 kg |
| Pakkauspituus | 50.5 cm |
| Pakkausleveys | 6.4 cm |
| Pakkauskorkeus | 6.4 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.712 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Belgium |
€48.91
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ACEMARK
103163
104715
AL-KO
103163
1316G
AP XENERGY
X452344
ASAM AUTOMOTIVE
05505
ASHIKA
ATECSO
AMT00220
BILSTEIN
19-140605
BNE-E060
BOGE
30-E97-A
BREMSI
SA0151
DACO Germany
560932
DENCKERMANN
DSF130G
DIEDERICHS
9970398
EUROREPAR
1623305180
FIAT
50703135
50703544
50705318
51795361
51795362
FISPA
F220G1302
GABRIEL
GH
GH-332308
GOLD
8150529
9150529
GOOM
F220G1302
HART
810 375
JAPANPARTS
9150529
MM-00190
JAPKO
KAMOKA
2000814
20344011
KAVO PARTS
SSA-10109
KONI
KYB
LTM
C03417
MAGNETI MARELLI
MANDO
MSS021187
MASTER-SPORT GERMANY
16K006762
312125-PCS-MS
MAXGEAR
MAXTRAC
MCD0412
MDR
MSH-700190
METZGER AUTOTEILE
MGA
AM5347
MONROE
MONROE-AU
G1263
Magnum Technology
NK
OCAP
82150RU
OPEN PARTS
SAB8089.32
OPTIMAL
PEMEBLA
JAPMM-00190
QH Benelux
879021
QUINTON HAZELL
879021
RED-LINE
39FT026
RIDEX
854S0035
854S18587
Roadmatic
251041RM
SACHS
SATO tech
21800R
SIAAM
115656
115656G
SIDAT
F220G1302
STARLINE
TL C00189.2
STELLOX
1213-0206-SX
Stark
SKSA-0130034
SKSA-01334654
TRW
JGT423S
JGT423T
VITAL SUSPENSIONS
111293.0
211293
Fit Vehicles
FIAT
22 vehicles
STILO
2001 - 2008
Alternatives
€43,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,50
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€21,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€58,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,39
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,61
Lähetys 2 business days