Mitat ja koko
| Pituus 1 | 285 | mm |
| Pituus 2 | 395 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Teleskooppi-iskunvaimentaja |
| Iskunvaimennin asennustapa | Silmukka ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Silmukka alhaalla |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Takuu | takuu 5 vuotta lisätarvikkeineen, vaihto pareittain |
| Reiän halkaisija | 25 mm |
| Männänvarren läpimitta | 12.4 mm |
| Paino | 1.720 kg |
| Pakkauspituus | 50.5 cm |
| Pakkausleveys | 6.4 cm |
| Pakkauskorkeus | 6.4 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.716 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Belgium |
€38.94
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AP XENERGY
X157349
APEC
ASA1434
ASHIKA
AUTOMOTOR France
PSG06QQ
BOGE
30-J78-A
BREMSI
SA0815
DENCKERMANN
DSF163G
DJ PARTS
DS3556GT
EUROREPAR
1623316880
1686284380
FRECCIA
Forcetech
PN7312106
GH
GH-333713
GH333713
HART
810 055
JAPANPARTS
9151101
MM-00994
JAPKO
JP GROUP
KAVO PARTS
SSA-10077
KYB
LTM
C03363
MAGNETI MARELLI
357370070000
379000173000
MANDO
MSS015203
MASTER-SPORT GERMANY
16K006962
314005-PCS-MS
MDR
MSH-700994
MONROE-AU
G1117
MOTRIO
8660004100
8660006039
Maysan Mando
PN7312106
Movelex
M21503
NAPA
NSA1434
NK
OCAP
82184RU
OPEN PARTS
SAB8583.32
OPTIMAL
PEMEBLA
JAPMM-00994
PEUGEOT
5206QQ
5206QR
RECORD FRANCE
004760
334760
RIDEX
854S1013
Roadmatic
251167RM
SACHS
SATO tech
22417R
SIAAM
215871
215871G
STARLINE
TL C00320.2
Stark
SKSA-0132114
TRIALLI
AG 20504
Fit Vehicles
CITROËN
17 vehicles
BERLINGO
2008 - ...
PEUGEOT
19 vehicles
PARTNER
2008 - ...
Alternatives
€44,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,50
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,67
Lähetys 4 business days
KAMOKA ® 20300047
Iskunvaimennin
The article is no longer visible to wholesalers
on korvannut tämän tuotteen
2000045€34,98
Lähetys 28 business days
€45,44
Lähetys 28 business days