Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Joustintuki |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Purisitin alhaalla |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Takuu | takuu 5 vuotta lisätarvikkeineen, vaihto pareittain |
| parilliset tuotenumerot | D0406L |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | MK136 |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | PK189 |
| Paino | 4.9 kg |
| Pakkauspituus | 71.5 cm |
| Pakkausleveys | 22 cm |
| Pakkauskorkeus | 21.9 cm |
Shipping Details
| Weight | 4.887 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Belgium |
€108.08
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
BMW
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
19212BW
ACEMARK
104009
AL-KO
303814
AP XENERGY
X833335
ASAM AUTOMOTIVE
33050
ASHIKA
BBR Automotive
001-10-22639
BMW
31300363600
31300363602
31303411620
31303412398
31303413146
31303449390
31303451392
31303451394
31303451396
31313453522
31313453524
BOGAP
B3410150
BOGE
36-K77-A
950 074
BREMSI
SA0500
BSG
BSG 15-300-054
DACO Germany
450302R
DENCKERMANN
DSB341G
DIEDERICHS
9970587R
EGT
FENOX
A61065
FISPA
F210G1565
FREY
850411901
GABRIEL
G54196
GH
GH-351593H
GOLD
8270089
9270089
9270317
GOOM
F210G1565
HART
810 059
JAPANPARTS
9270089
MM-00597
JAPKO
JP GROUP
KAMOKA
2000440
20335011
KAVO PARTS
SSA-10468
KRAFT AUTOMOTIVE
4002711
KYB
LYNXAUTO
G32928R
MAGNETI MARELLI
MANDO
MSS016241
MAPCO
40668
MAXGEAR
MAXTRAC
MCD0507R
MDR
MSH-700597
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MGA
AM7169
AM8169
MONROE
Magnum Technology
NK
OCAP
82368FR
OPEN PARTS
SAB8514.31
OPTIMAL
OSSCA
34959
PATRON
PSA335833
PEMEBLA
JAPMM-00597
QUINTON HAZELL
QAG181041
RIDEX
854S0860
854S1577
SATO tech
22430FR
SIDAT
F210G1565
STELLOX
4213-9992-SX
SYNCRONIX
SYNC 2008
Stark
SKSA-0131919
SKSA-0132688
TOOR
SG15110
TRADEX FRANCE
5000123619
TRISCAN
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
TRW
JGM1135SR
JGM1135T
VITAL SUSPENSIONS
110194.2
210194
WXQP
260691
ZEKKERT
SG-6217
Fit Vehicles
BMW
23 vehicles
X3
2003 - 2011
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| X3 (E83) 2.0 d | 2004-09 - 2007-08 | 110 | 150 | 1995 | |
| X3 (E83) 2.0 sd | 2007-09 - 2008-08 | 130 | 177 | 1995 | |
| X3 (E83) 2.0 i | 2005-07 - 2008-08 | 110 | 150 | 1995 | |
| X3 (E83) 2.5 i | 2004-03 - 2006-07 | 141 | 192 | 2494 | |
| X3 (E83) 2.5 si | 2006-08 - 2008-08 | 160 | 218 | 2497 | |
| X3 (E83) 3.0 d | 2004-01 - 2005-08 | 150 | 204 | 2993 | |
| X3 (E83) 3.0 d | 2005-09 - 2008-08 | 160 | 218 | 2993 | |
| X3 (E83) 3.0 sd | 2006-09 - 2008-08 | 210 | 286 | 2993 | |
| X3 (E83) 3.0 si | 2006-08 - 2008-08 | 200 | 272 | 2996 | |
| X3 (E83) xDrive 20 d | 2008-09 - 2010-08 | 120 | 163 | 1995 | |
| X3 (E83) xDrive 20 d | 2008-09 - 2010-08 | 130 | 177 | 1995 | |
| X3 (E83) xDrive 30 d | 2008-09 - 2010-08 | 155 | 211 | 2993 | |
| X3 (E83) 2.5 si xDrive | 2006-08 - 2008-08 | 155 | 211 | 2497 | |
| X3 (E83) xDrive 18 d | 2008-09 - 2011-12 | 105 | 143 | 1995 | |
| X3 (E83) xDrive 20 i | 2008-09 - 2011-08 | 110 | 150 | 1995 | |
| X3 (E83) xDrive 25 i | 2008-09 - 2010-08 | 160 | 218 | 2497 | |
| X3 (E83) xDrive 18 d | 2009-04 - 2011-12 | 100 | 136 | 1995 | |
| X3 (E83) 3.0 i xDrive | 2003-09 - 2006-07 | 170 | 231 | 2979 | |
| X3 (E83) xDrive 30 d | 2008-09 - 2010-08 | 160 | 218 | 2993 | |
| X3 (E83) xDrive 30 i | 2008-09 - 2010-08 | 200 | 272 | 2996 | |
| X3 (E83) xDrive 35 d | 2008-09 - 2011-08 | 210 | 286 | 2993 | |
| X3 (E83) xDrive 25 i | 2008-09 - 2010-08 | 155 | 2497 | ||
| X3 (E83) 3.0 d | 2005-09 - 2008-08 | 155 | 211 | 2993 |
Alternatives
€108,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€148,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€137,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€102,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€135,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€60,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€63,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€83,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä