Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Joustintuki |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Purisitin alhaalla |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Huomioi huolto-ohjeet | |
| Takuu | takuu 5 vuotta lisätarvikkeineen, vaihto pareittain |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | MK278 |
| Paino | 5.400 kg |
| Pakkauspituus | 50 cm |
| Pakkausleveys | 24.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 20.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 5.358 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Mexico |
€84.85
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ACEMARK
103788
AL-KO
302593
3259G
ALLMAKES
5066338AA
AP XENERGY
X335334
APEC
ASA1473
ASHIKA
BOGE
32-K28-A
MP8308
BREMSI
SA1658
CHRYSLER
5066333AA
5066334AA
5066336AA
5066337AA
5066338AA
DACO Germany
450502
DENCKERMANN
DSB072G
DODA
1060140008
DYNAMATRIX
DSA334335
DSA339751
EGT
EQUAL QUALITY
AM10216
FEBEST
FENOX
A61031
FISPA
F210G1516
GH
GH-329321
GH329321
GOLD
9260615
9261705
9262053
GOOM
F210G1516
HART
810 362
HERTH+BUSS JAKOPARTS
IAP QUALITY PARTS
504-02014G
JAPANPARTS
9260615
MM-90005
JAPKO
JPN
20A0A03-JPN
KAVO PARTS
SSA-10042
KONI
KRAFT AUTOMOTIVE
4008555
KYB
MAGNETI MARELLI
MANDO
MSS016010
MASTER-SPORT GERMANY
16K004751
16K004753
310202-PCS-MS
MAXGEAR
MDR
MSH-790005
MGA
AM5603
Magnum Technology
NAPA
NSA1473
NK
OCAP
82208FU
OPEN PARTS
SAB8308.31
OPTIMAL
Oyodo
20A0A03-OYO
PATRON
PSA334335
PEMEBLA
JAPMM-90005
RED-LINE
39CH004
RIDEX
854S0189
SACHS
SATO tech
21720F
SIDAT
F210G1516
STARLINE
TL ST022.2
STELLOX
4203-9225-SX
STORM QUALITY PARTS
3259G
Stark
SKSA-0130189
TOOR
SG11260
TRIALLI
AG 03057
VITAL SUSPENSIONS
110235.0
210235
ZEKKERT
SG-4882
Fit Vehicles
CHRYSLER
10 vehicles
VOYAGER
2000 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VOYAGER IV (RG, RS) 2.4 | 2000-02 - 2008-12 | 108 | 147 | 2429 | |
| VOYAGER IV (RG, RS) 3.3 | 2000-02 - 2008-12 | 128 | 174 | 3301 | |
| VOYAGER IV (RG, RS) 3.3 AWD | 2000-02 - 2008-12 | 128 | 174 | 3301 | |
| VOYAGER IV (RG, RS) 2.5 CRD | 2000-02 - 2008-12 | 105 | 141 | 2499 | |
| VOYAGER IV (RG, RS) 2.5 CRD | 2005-08 - 2008-12 | 88 | 120 | 2499 | |
| VOYAGER IV (RG, RS) 2.8 CRD | 2004-06 - 2008-12 | 110 | 150 | 2777 | |
| VOYAGER IV (RG, RS) 3.8 | 2000-02 - 2008-12 | 160 | 218 | 3778 | |
| VOYAGER IV (RG, RS) 3.8 AWD | 2000-02 - 2008-12 | 160 | 218 | 3778 | |
| VOYAGER IV VAN (S_) 3.3 (SYM53, SYH53) | 2000-10 - 2007-06 | 128 | 3301 | ||
| VOYAGER IV (RG, RS) 2.4 | 2003-04 - 2007-12 | 111 | 2429 |
DODGE
8 vehicles
CARAVAN
2000 - 2007
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CARAVAN (RG_) 3.8 AWD | 2000-02 - 2007-12 | 160 | 218 | 3778 | |
| CARAVAN (RG_) 2.4 | 2000-02 - 2007-12 | 112 | 151 | 2429 | |
| CARAVAN (RG_) 3.3 | 2000-02 - 2007-12 | 128 | 174 | 3301 | |
| CARAVAN (RG_) 3.3 AWD | 2000-02 - 2007-12 | 128 | 174 | 3301 | |
| CARAVAN (RG_) 3.8 | 2000-02 - 2007-12 | 160 | 218 | 3778 | |
| CARAVAN (RG_) 3.3 | 2001-04 - 2007-05 | 132 | 3301 | ||
| CARAVAN (RG_) 3.8 | 2001-04 - 2007-05 | 154 | 3778 |
GRAND
2004 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAND CARAVAN Mini Passenger Van 3.8 | 2004-09 - 2006-12 | 154 | 3778 |
Alternatives
€88,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€103,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€80,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€86,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,36
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€91,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä