Mitat ja koko
| Pituus 1 | 320 | mm |
| Pituus 2 | 412 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Teleskooppi-iskunvaimentaja |
| Iskunvaimennin asennustapa | Silmukka alhaalla |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Takuu | takuu 5 vuotta lisätarvikkeineen, vaihto pareittain |
| Reiän halkaisija | 25 mm |
| Männänvarren läpimitta | 12.4 mm |
| Paino | 1.500 kg |
| Pakkauspituus | 50.5 cm |
| Pakkausleveys | 6.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 6.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.495 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Poland |
€54.19
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
ACEMARK
104729
105423
AL-KO
105423
AP XENERGY
X488344
ASHIKA
BOGE
BREMSI
SA0242
DACO Germany
562302
DENCKERMANN
DSF261G
EQUAL QUALITY
AM20326
GOLD
9150802
JAPANPARTS
9150802
MM-00300
JAPKO
JP GROUP
KAMOKA
2000820
20344019
KRAFT AUTOMOTIVE
4011140
KYB
LYNXAUTO
G12733LR
MAGNETI MARELLI
MANDO
MSS015600
MAXGEAR
MAXTRAC
MCD0342
MDR
MSH-700300
MERCEDES-BENZ
2113262100
2113263600
METZGER AUTOTEILE
MGA
AM5802
MONROE
MONROE-AU
376206SP
NAPA
NSA1582
NK
OCAP
82550RU
PEMEBLA
JAPMM-00300
QUINTON HAZELL
QAG879071
RIDEX
854S0203
SACHS
SATO tech
21914R
SYNCRONIX
SYNC 2604
Stark
SKSA-0130203
TRISCAN
VITAL SUSPENSIONS
111577.0
211577
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
30 vehicles
E-CLASS
2003 - 2009
Alternatives
€90,50
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€91,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€179,93
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€86,26
Lähetys 4 business days
€40,95
Lähetys 4 business days