Mitat ja koko
| Pituus 1 | 371 | mm |
| Pituus 2 | 521 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Vaimennin, jousituella |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Purisitin alhaalla |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Takuu | takuu 5 vuotta lisätarvikkeineen, vaihto pareittain |
| Reiän halkaisija | 35 mm |
| Männänvarren läpimitta | 18 mm |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | MK361 |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | PK278 |
| Paino | 3.081 kg |
| Pakkauspituus | 61.7 cm |
| Pakkausleveys | 14 cm |
| Pakkauskorkeus | 14 cm |
Shipping Details
| Weight | 3.128 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Poland |
€58.93
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
AUDI
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
13326VV
ACEMARK
104392
104795
ASHIKA
AUDI
8R0413031AF
8R0413031AK
8R0413031AL
8R0413031AP
8R0413031BB
8R0413031BC
8R0413031BD
8R0413031BE
8R0413031F
8R0413031G
8R0413031M
8R0413031N
8R0413031T
BOGE
36-G36-A
940 001
BREMSI
SA0707
BSG
BSG 11-300-001
Borsehung
B19275
DACO Germany
450216
DENCKERMANN
DSB519G
FENOX
A61341
GABRIEL
G71139
GH
GH-334703
GOLD
6360351
6360352
8270435
9252033
9270435
HART
811 412
JAPANPARTS
9270435
MM-00858
JAPKO
JP GROUP
KAMOKA
2000649
20341031
KONI
LTM
C26186
MAGNETI MARELLI
MAPCO
40815
MASTER-SPORT GERMANY
16K004491
16K004493
314158-PCS-MS
MDR
MSH-700858
MEYLE
MGA
AM5742
MONROE
MONROE-AU
376049SP
OCAP
82737FU
OPTIMAL
A-3794G
A-3796G
OSSCA
19580
PATRON
PSA341720
PEMEBLA
JAPMM-00858
QUINTON HAZELL
QAG181122
RIDEX
854S0921
SACHS
SATO tech
22466F
SCHNIEDER AUTOTECH
VAS13.00154
SYNCRONIX
SYNC 1059
Stark
SKSA-0132004
TRADEX FRANCE
5000345622
TRW
JGS1066S
JGS1066T
VARTEX GERMANY
40-271718
VITAL SUSPENSIONS
111018.0
211018
WXQP
361923
vika
Fit Vehicles
AUDI
39 vehicles
Q5
2008 - 2017
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| Q5 (8RB) 2.0 TDI | 2015-09 - 2017-05 | 140 | 190 | 1968 | |
| Q5 Van (8RB) 2.0 TDI | 2012-06 - 2017-05 | 110 | 1968 | ||
| Q5 (8RB) 2.0 TDI | 2010-11 - 2013-05 | 105 | 143 | 1968 | |
| Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro | 2008-11 - 2012-09 | 125 | 170 | 1968 | |
| Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro | 2009-08 - 2013-05 | 105 | 143 | 1968 | |
| Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro | 2009-08 - 2017-05 | 100 | 136 | 1968 | |
| Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro | 2008-11 - 2017-05 | 120 | 163 | 1968 | |
| Q5 (8RB) 2.0 TFSI Hybrid quattro | 2011-06 - 2016-06 | 180 | 211 | 1984 | |
| Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro | 2009-08 - 2017-05 | 132 | 180 | 1984 | |
| Q5 (8RB) 3.0 TDI quattro | 2008-11 - 2017-05 | 176 | 240 | 2967 | |
| Q5 (8RB) 3.0 TDI quattro | 2008-11 - 2012-09 | 155 | 211 | 2967 | |
| Q5 (8RB) 3.2 FSI quattro | 2008-11 - 2012-12 | 199 | 270 | 3197 | |
| Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro | 2008-09 - 2012-09 | 155 | 211 | 1984 | |
| Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro | 2013-05 - 2017-05 | 162 | 220 | 1984 | |
| Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro | 2012-06 - 2016-05 | 165 | 224 | 1984 | |
| Q5 (8RB) SQ5 TFSI quattro | 2013-05 - 2017-05 | 260 | 354 | 2995 | |
| Q5 (8RB) 2.0 TDI | 2013-05 - 2017-05 | 110 | 150 | 1968 | |
| Q5 (8RB) 3.0 TFSI quattro | 2012-06 - 2017-05 | 200 | 272 | 2995 | |
| Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro | 2013-05 - 2017-05 | 110 | 150 | 1968 | |
| Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro | 2015-08 - 2017-05 | 169 | 230 | 1984 | |
| Q5 (8RB) 3.0 TDI quattro | 2012-06 - 2017-05 | 180 | 245 | 2967 | |
| Q5 (8RB) 3.0 TDI quattro | 2013-11 - 2017-05 | 190 | 258 | 2967 | |
| Q5 (8RB) SQ5 TDI quattro | 2012-12 - 2015-11 | 230 | 313 | 2967 | |
| Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro | 2013-11 - 2017-05 | 140 | 190 | 1968 | |
| Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro | 2012-06 - 2017-05 | 130 | 177 | 1968 | |
| Q5 (8RB) 3.0 TDI quattro | 2012-06 - 2017-05 | 184 | 250 | 2967 | |
| Q5 (8RB) SQ5 TDI quattro | 2015-11 - 2017-05 | 250 | 340 | 2967 | |
| Q5 (8RB) 2.0 TDI | 2010-11 - 2017-05 | 100 | 136 | 1968 | |
| Q5 Van (8RB) 2.0 TDI | 2014-05 - 2017-05 | 100 | 1968 | ||
| Q5 Van (8RB) 3.0 TDI quattro | 2013-11 - 2017-05 | 190 | 2967 | ||
| Q5 Van (8RB) 3.0 SQ5 TDI quattro | 2012-12 - 2015-05 | 230 | 2967 | ||
| Q5 Van (8RB) 3.0 TDI quattro | 2012-06 - 2017-05 | 180 | 2967 | ||
| Q5 Van (8RB) 2.0 TDI quattro | 2008-11 - 2012-09 | 125 | 1968 | ||
| Q5 Van (8RB) 2.0 TDI quattro | 2012-07 - 2014-06 | 130 | 1968 | ||
| Q5 Van (8RB) 3.0 TDI quattro | 2008-11 - 2013-04 | 176 | 2967 | ||
| Q5 Van (8RB) 2.0 TDI | 2011-11 - 2013-05 | 105 | 1968 | ||
| Q5 Van (8RB) 3.2 FSI quattro | 2008-11 - 2012-09 | 199 | 3197 | ||
| Q5 Van (8RB) 2.0 TFSI quattro | 2008-11 - 2012-09 | 155 | 1984 | ||
| Q5 (8RB) SQ5 TDI quattro | 2015-04 - 2017-05 | 240 | 326 | 2967 |
Alternatives
€83,31
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€60,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€69,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,09
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€53,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€60,84
Lähetys seuraavana arkipäivänä