Mitat ja koko
| Pituus 1 | 470 | mm |
| Pituus 2 | 526 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Teleskooppi-iskunvaimentaja |
| Iskunvaimennin asennustapa | Silmukka alhaalla |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Yksiputki |
| Takuu | takuu 5 vuotta lisätarvikkeineen, vaihto pareittain |
| Reiän halkaisija | 36 mm |
| Männänvarren läpimitta | 11 mm |
| Paino | 2.000 kg |
| Pakkauspituus | 60 cm |
| Pakkausleveys | 7 cm |
| Pakkauskorkeus | 7.2 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.882 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Poland |
€58.78
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
19044MR
BOGE
36-C71-0
36-C72-0
36-E54-0
36-K07-0
36-K46-0
832653
GOLD
7170029
8130578
9130578
KONI
KRAFT AUTOMOTIVE
4011023
KRAFTVOLL GERMANY
15010491
MAXGEAR
MERCEDES-BENZ
2113260200
2113260400
2113261900
2113262000
2113264300
MONROE
MONROE-AU
376043SP
E5114
OPTIMAL
QH Benelux
SK-3039
SK-3311
RIDEX
854S1581
STARLINE
TL V00066
TL V00146
Stark
SKSA-0132692
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
35 vehicles
E-CLASS
2002 - 2008
Alternatives
€186,28
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€95,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€87,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€96,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€166,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€152,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€320,83
Lähetys 28 business days