Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Joustintuki |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Purisitin alhaalla |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Takuu | takuu 5 vuotta lisätarvikkeineen, vaihto pareittain |
| Reiän halkaisija | 27 mm |
| Männänvarren läpimitta | 20 mm |
| Paino | 2.500 kg |
| Pakkauspituus | 45 cm |
| Pakkausleveys | 5.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 5.3 cm |
Shipping Details
| Weight | 2.58 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Spain |
€64.37
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
ACEMARK
103331
105297
AL-KO
3066D
3084
3627D
ASHIKA
BILSTEIN
22-049353
VNE-4490
BOGE
30-060-A
30-B06-A
32-A39-0
BREMSI
SA1546
DENCKERMANN
DSD013O
FIAT
60570590
7753484
7753485
7753490
GABRIEL
35980
G55772
GEO
6001009743
60570590
7753484
7753485
7753490
GH
GH-325251
JAPANPARTS
9250027
MM-70004
JAPKO
KAMOKA
20633250
KAVO PARTS
SSA-8002
KONI
MANDO
MSS016308
MAPCO
40527
MAXGEAR
MDR
MSH-770004
MONROE
11125
OCAP
82027RU
Oyodo
20A8002-OYO
PEMEBLA
JAPMM-70004
PROFIT
2003-0205
QUINTON HAZELL
178548
RED-LINE
39SU024
RENAULT
6001009743
RIDEX
854S0433
SATO tech
20357R
SUBARU
4180060B20
4180060B51
4180060B71
4180064B51
4180072C50
4180080E10
SUZUKI
4180060B20
4180060B50
4180060B51
4180060B70
4180060B71
4180064B50
4180072C50
4180080E10
Stark
SKSA-0131024
TRW
JGM530S
JGM530T
VITAL SUSPENSIONS
110703.0
210703
Fit Vehicles
SUBARU
2 vehicles
JUSTY
1995 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| JUSTY II (JMA, MS) 1.3 4x4 | 2001-04 - 2003-11 | 63 | 86 | 1298 | |
| JUSTY II (JMA, MS) 1.3 GX 4x4 | 1995-10 - 2003-11 | 50 | 68 | 1298 |
SUZUKI
16 vehicles
SWIFT
1989 - 2005
Alternatives
€41,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€45,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,40
Lähetys 2 business days
€29,49
Lähetys 2 business days
€55,11
Lähetys 28 business days
€235,58
Lähetys 28 business days
€64,19
Lähetys 28 business days