Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 15 | mm |
| Korkeus | 44.7 | mm |
| Sisäläpimitta | 127 | mm |
| Ulkoläpimitta | 281 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 13.2 | mm |
| keskittämisläpimitta | 59 | mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Reikäympyrä-Ø | 98 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/06 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 13 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 29.3 cm |
| Pakkausleveys | 29.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 10.5 cm |
| Paino | 6 kg |
| Käyttönumerot | 98200 0964, 98200 0964 0 1 |
| Weight | 6.426 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€26.14
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK ECO (937.AXA1A, 937.BXA1A) | 2001-01 - 2010-03 | 77 | 105 | 1598 | |
| 147 (937_) 2.0 16V T.SPARK (937.AXA1, 937.AXC1, 937.BXC1) | 2001-01 - 2010-03 | 110 | 150 | 1970 | |
| 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK (937.AXA1A, 937.AXB1A, 937.BXB1A) | 2001-01 - 2010-03 | 88 | 120 | 1598 |
Alternatives
€31,39
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,81
Lähetys 2 business days
€16,29
Lähetys 2 business days
€29,54
Lähetys 2 business days
€29,39
Lähetys 2 business days
€51,89
Lähetys 4 business days
€21,98
Lähetys 28 business days
OPTIMAL ® BS-5120
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
BS-5120C€24,81
Lähetys 28 business days
€28,14
Lähetys 28 business days
€105,90
Lähetys 28 business days
€28,51
Lähetys 28 business days
€110,73
Lähetys 28 business days
€34,00
Lähetys 28 business days
€23,59
Lähetys 28 business days
€44,38
Lähetys 28 business days
€41,69
Lähetys 28 business days
€29,34
Lähetys 28 business days
€29,66
Lähetys 28 business days