Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 20 | mm |
| Korkeus | 48 | mm |
| Sisäläpimitta | 166.5 | mm |
| Ulkoläpimitta | 302 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 19 | mm |
| keskittämisläpimitta | 100 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Reikäympyrä-Ø | 139.7 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 06/08 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 15 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 32.8 cm |
| Pakkausleveys | 32.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 12.5 cm |
| Paino | 6.4 kg |
| Käyttönumerot | 98200 0804, 98200 0804 0 1 |
| Weight | 6.69 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€29.30
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| HILUX V Avolava (_N8_, _N9_, _N10_, _N11_) 2.4 D 4WD (LN105_, LN108_, LN110_) | 1994-09 - 1997-07 | 55 | 75 | 2446 | |
| HILUX V Avolava (_N8_, _N9_, _N10_, _N11_) 2.2 (YN87_, YN87R) | 1989-03 - 1994-07 | 69 | 2237 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TARO 2.2 4x4 | 1989-06 - 1994-07 | 69 | 94 | 2237 | |
| TARO 2.4 D 4x4 | 1994-07 - 1997-03 | 58 | 79 | 2446 | |
| TARO 2.4 D 4x4 | 1989-04 - 1997-03 | 61 | 83 | 2446 | |
| TARO 2.4 i 4x4 | 1989-06 - 1997-03 | 84 | 114 | 2366 |
Alternatives
€43,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,36
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,89
Lähetys 4 business days
€28,29
Lähetys 28 business days
€55,41
Lähetys 28 business days
€25,20
Lähetys 28 business days
A.B.S. ® 16300
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
15654€23,38
Lähetys 28 business days
€36,97
Lähetys 28 business days
€28,39
Lähetys 28 business days
€31,86
Lähetys 28 business days
€47,95
Lähetys 28 business days
€36,63
Lähetys 28 business days
€35,99
Lähetys 28 business days
€60,14
Lähetys 28 business days
€44,48
Lähetys 28 business days
€88,49
Lähetys 28 business days
€96,64
Lähetys 28 business days
€40,74
Lähetys 28 business days