Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 28 | mm |
| Korkeus | 46.3 | mm |
| Sisäläpimitta | 154.6 | mm |
| Ulkoläpimitta | 300 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 25.4 | mm |
| keskittämisläpimitta | 67 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Pinta | pinnoitettu |
| Reikäympyrä-Ø | 112 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/07 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 13.3 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 30.8 cm |
| Pakkausleveys | 30.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 12.7 cm |
| Paino | 8.2 kg |
| Weight | 8.84 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€42.61
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CROSSFIRE 3.2 | 2003-07 - 2008-12 | 160 | 218 | 3199 | |
| CROSSFIRE Roadster 3.2 | 2004-05 - 2008-12 | 160 | 218 | 3199 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLC-SARJA (CL203) CLC 200 Kompressor (203.741) | 2008-05 - 2011-06 | 135 | 184 | 1796 | |
| CLC-SARJA (CL203) CLC 250 | 2009-06 - 2011-06 | 150 | 2496 | ||
| CLC-SARJA (CL203) CLC 230 (203.752) | 2008-05 - 2011-06 | 150 | 204 | 2496 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SLK (R170) 320 (170.465) | 2000-03 - 2004-04 | 160 | 218 | 3199 | |
| SLK (R171) 200 Kompressor (171.445) | 2008-01 - 2011-02 | 135 | 184 | 1796 | |
| SLK (R171) 280 (171.454) | 2005-01 - 2011-02 | 170 | 231 | 2996 | |
| SLK (R171) 300 (171.454) | 2009-04 - 2011-02 | 170 | 231 | 2996 | |
| SLK (R171) 350 (171.456) | 2004-06 - 2011-02 | 200 | 272 | 3498 |
Alternatives
€41,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,66
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€69,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,84
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€57,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€56,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€85,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€59,66
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€102,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€55,50
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€115,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€80,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€128,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä