Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 28 | mm |
| Korkeus | 77.1 | mm |
| Sisäläpimitta | 158.9 | mm |
| Ulkoläpimitta | 316 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 26.4 | mm |
| keskittämisläpimitta | 79 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Reikäympyrä-Ø | 120 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/07 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 14.7 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 32.8 cm |
| Pakkausleveys | 32.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 17.9 cm |
| Paino | 8.7 kg |
| Käyttönumerot | 98200 0714, 98200 0714 0 1 |
| Weight | 9.333 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€50.69
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 7 (E38) 728 i, iL | 1995-08 - 2001-11 | 142 | 193 | 2793 | |
| 7 (E38) 730 d | 1998-08 - 2000-04 | 135 | 184 | 2926 | |
| 7 (E38) 730 d | 2000-04 - 2001-11 | 142 | 193 | 2926 | |
| 7 (E38) 730 i, iL | 1994-10 - 2001-11 | 155 | 211 | 2997 | |
| 7 (E38) 730 i, iL | 1994-03 - 1996-02 | 160 | 218 | 2997 | |
| 7 (E38) 735 i, iL | 1996-03 - 1998-08 | 173 | 235 | 3498 | |
| 7 (E38) 725 tds | 1996-04 - 2001-11 | 105 | 143 | 2497 | |
| 7 (E38) 735 i, iL | 1998-09 - 2001-07 | 175 | 238 | 3498 |
Alternatives
€55,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€63,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€46,87
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€72,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€65,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€108,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€45,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€55,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€66,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€59,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,41
Lähetys 2 business days
€43,75
Lähetys 2 business days
€40,69
Lähetys 2 business days
€60,74
Lähetys 28 business days
€42,91
Lähetys 28 business days
€41,40
Lähetys 28 business days
MEYLE ® 315 521 3015/PD
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
315 521 0023/PDTEXTAR ® 92071400
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
92071403TEXTAR ® 92071403
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
92071405€73,51
Lähetys 28 business days