on korvannut tämän tuotteen
MDC2801CTämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 20.7 | mm |
| Korkeus | 41 | mm |
| Sisäläpimitta | 132.1 | mm |
| Ulkoläpimitta | 259 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 17.7 | mm |
| keskittämisläpimitta | 61 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 04/06 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 13.5 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 27.8 cm |
| Pakkausleveys | 27.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 10.5 cm |
| Paino | 5 kg |
| Käyttönumerot | 98200 0549, 98200 0549 0 1 |
| Weight | 5.23 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
Alternatives
€26,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€45,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,39
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,34
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€27,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,09
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€57,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€58,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,05
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€60,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,20
Lähetys 2 business days
€38,06
Lähetys 4 business days
€23,17
Lähetys 28 business days
ATE ® 24.0121-0108.1
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
24.0121-0106.1€78,95
Lähetys 28 business days
€11,24
Lähetys 28 business days
TEXTAR ® 92100903
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
92292103€20,51
Lähetys 28 business days
€26,77
Lähetys 28 business days
DELPHI ® BG2625C
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
BG2625€22,35
Lähetys 28 business days
€32,86
Lähetys 28 business days