on korvannut tämän tuotteen
MDC768CTämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 25 | mm |
| Korkeus | 46.2 | mm |
| Sisäläpimitta | 135.5 | mm |
| Ulkoläpimitta | 288 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 23 | mm |
| keskittämisläpimitta | 68 | mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu, ulko |
| Reikäympyrä-Ø | 112 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/10 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 15.3 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 30.8 cm |
| Pakkausleveys | 30.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 12.7 cm |
| Paino | 7.5 kg |
| Käyttönumerot | 98200 0576, 98200 0576 0 1 |
| Weight | 7.835 Kg |
| Customs Code | 870830 |
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
Alternatives
€38,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€53,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€62,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,31
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€62,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€75,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€71,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€90,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,66
Lähetys seuraavana arkipäivänä