Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 18 | mm |
| Korkeus | 48.2 | mm |
| Sisäläpimitta | 127 | mm |
| Ulkoläpimitta | 238 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 17 | mm |
| keskittämisläpimitta | 54 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 04/06 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 14.5 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 26.3 cm |
| Pakkausleveys | 26.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 13.5 cm |
| Paino | 4 kg |
| Käyttönumerot | 98200 0558, 98200 0558 0 1 |
| Weight | 4.41 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€24.32
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
Alternatives
€25,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€27,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€21,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,51
Lähetys 4 business days
€23,24
Lähetys 28 business days
€149,06
Lähetys 28 business days
€37,68
Lähetys 28 business days
BREMBO ® 09.5084.20
Brake disk
on korvannut tämän tuotteen
09.5084.24€25,00
Lähetys 28 business days
€35,30
Lähetys 28 business days
DELPHI ® BG2424C
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
BG2424