Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 26 | mm |
| Korkeus | 36.5 | mm |
| Sisäläpimitta | 140 | mm |
| Ulkoläpimitta | 260 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 24 | mm |
| keskittämisläpimitta | 81 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Reikäympyrä-Ø | 103 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 06/06 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 10.5 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 27.8 cm |
| Pakkausleveys | 27.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 10.5 cm |
| Paino | 6.2 kg |
| Käyttönumerot | 98200 0747, 98200 0747 0 1 |
| Weight | 6.362 Kg |
| Customs Code | 870830 |
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| NP300 PICKUP (D22) 2.5 dCi | 2008-04 - ... | 98 | 133 | 2488 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PICK UP (D22) 2.7 D | 1998-02 - 2005-04 | 66 | 2664 | ||
| PICK UP (D22) 2.5 Di | 2002-03 - 2012-12 | 98 | 133 | 2488 | |
| PICK UP (D22) 2.5 D | 1998-02 - 2002-10 | 61 | 83 | 2494 | |
| PICK UP (D22) 2.4 i | 1998-02 - 2005-04 | 88 | 120 | 2389 | |
| PICK UP (D21) 2.4 i 12V | 1992-04 - 1998-02 | 91 | 124 | 2389 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| URVAN Umpikori (E24) 2.0 | 1987-05 - 1997-05 | 64 | 87 | 1952 | |
| URVAN Umpikori (E24) 2.0 | 1987-02 - 1994-07 | 66 | 90 | 1952 | |
| URVAN Umpikori (E24) 2.3 D | 1988-01 - 1997-05 | 51 | 69 | 2289 | |
| URVAN Umpikori (E24) 2.5 D | 1988-12 - 1997-05 | 59 | 80 | 2494 | |
| URVAN Umpikori (E24) 2.4 | 1993-10 - 1997-05 | 72 | 2389 | ||
| URVAN Bussi (E24) 2.0 | 1986-06 - 1994-09 | 65 | 1952 | ||
| URVAN Bussi (E24) 2.0 | 1992-01 - 1993-09 | 66 | 1952 | ||
| URVAN Bussi (E24) 2.4 i | 1989-05 - 1993-09 | 74 | 101 | 2389 | |
| URVAN Bussi (E24) 2.5 D | 1989-05 - 1996-10 | 59 | 80 | 2494 | |
| URVAN Umpikori (E24) 2.0 | 1986-06 - 1994-09 | 65 | 88 | 1952 |
Alternatives
€31,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,03
Lähetys 2 business days
€28,28
Lähetys 2 business days
€48,44
Lähetys 4 business days
€46,08
Lähetys 28 business days
€31,39
Lähetys 28 business days
€25,48
Lähetys 28 business days
€33,62
Lähetys 28 business days
€46,49
Lähetys 28 business days
TEXTAR ® 92243600
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
92074700€35,14
Lähetys 28 business days
€44,80
Lähetys 28 business days
€20,98
Lähetys 28 business days
€41,40
Lähetys 28 business days
€46,33
Lähetys 28 business days
€34,02
Lähetys 28 business days
€35,81
Lähetys 28 business days
€45,69
Lähetys 28 business days
€32,47
Lähetys 28 business days
€85,74
Lähetys 28 business days
€39,65
Lähetys 28 business days
€38,42
Lähetys 28 business days