on korvannut tämän tuotteen
MDC592CTämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 11 | mm |
| Korkeus | 40 | mm |
| Sisäläpimitta | 123 | mm |
| Ulkoläpimitta | 240 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 9.2 | mm |
| keskittämisläpimitta | 59 | mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Reikäympyrä-Ø | 98 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 04/06 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 13.3 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 24.8 cm |
| Pakkausleveys | 24.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 10.5 cm |
| Paino | 3.6 kg |
| Käyttönumerot | 98200 0611, 98200 0611 0 1 |
| Weight | 3.67 Kg |
| Customs Code | 870830 |
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
Alternatives
€19,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€21,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,97
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,84
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä