on korvannut tämän tuotteen
MDC532CTämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 20.5 | mm |
| Korkeus | 34.2 | mm |
| Sisäläpimitta | 133 | mm |
| Ulkoläpimitta | 247 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 18.5 | mm |
| keskittämisläpimitta | 66.1 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Reikäympyrä-Ø | 108 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 04/06 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 13 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 27.8 cm |
| Pakkausleveys | 27.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.4 cm |
| Paino | 4.3 kg |
| Käyttönumerot | 98200 0431, 98200 0431 0 1 |
| Weight | 5.005 Kg |
| Customs Code | 870830 |
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
Alternatives
€35,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,28
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€21,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,78
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,36
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,09
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,66
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€66,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä