Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 28 | mm |
| Korkeus | 76 | mm |
| Sisäläpimitta | 148.5 | mm |
| Ulkoläpimitta | 302 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 26.4 | mm |
| keskittämisläpimitta | 79 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Reikäympyrä-Ø | 120 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/07 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 14.5 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 32.8 cm |
| Pakkausleveys | 32.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 17.9 cm |
| Paino | 8.1 kg |
| Käyttönumerot | 98200 0424, 98200 0424 0 1 |
| Weight | 8.349 Kg |
| Customs Code | 870830 |
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 5 (E34) 540 i V8 | 1992-09 - 1995-12 | 210 | 286 | 3982 | |
| 5 Touring (E34) 540 i | 1993-09 - 1996-07 | 210 | 286 | 3982 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 7 (E32) 735 i, iL | 1986-06 - 1992-07 | 155 | 211 | 3430 | |
| 7 (E32) 735 i, iL | 1986-07 - 1989-01 | 162 | 220 | 3430 | |
| 7 (E32) 740 i, iL V8 | 1992-05 - 1994-03 | 210 | 286 | 3982 | |
| 7 (E32) 750 i, iL V12 | 1987-09 - 1994-09 | 220 | 300 | 4988 | |
| 7 (E32) 730 i, iL | 1987-03 - 1994-03 | 138 | 188 | 2986 | |
| 7 (E32) 730 i, iL | 1985-03 - 1989-01 | 145 | 197 | 2986 |
Alternatives
€48,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€58,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€53,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,59
Lähetys 2 business days
€79,57
Lähetys 4 business days
€39,52
Lähetys 28 business days
€104,40
Lähetys 28 business days
€36,95
Lähetys 28 business days
€69,53
Lähetys 28 business days
€41,29
Lähetys 28 business days
€68,00
Lähetys 28 business days
€55,38
Lähetys 28 business days
€43,81
Lähetys 28 business days
€75,78
Lähetys 28 business days
€81,84
Lähetys 28 business days
€79,48
Lähetys 28 business days
€53,90
Lähetys 28 business days
€68,61
Lähetys 28 business days