Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 30 | mm |
| Korkeus | 48.3 | mm |
| Sisäläpimitta | 160 | mm |
| Ulkoläpimitta | 325 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 28 | mm |
| keskittämisläpimitta | 69 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Pinta | pinnoitettu |
| Reikäympyrä-Ø | 114.3 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/07 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 12.6 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 34.3 cm |
| Pakkausleveys | 34.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 7.5 cm |
| Paino | 9.6 kg |
Shipping Details
| Weight | 9.603 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€105.32
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
HYUNDAI
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
A.Z. Meisterteile
AZMT440242570
APEC
DSK4139
BENDIX Braking
BDS2284
BDS2305
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBD6288S
BRECO
BV9747
BREMBO
BREMSI
CD9102V
CAR
1422196
COMLINE
ADC5203V
AND7488
DBA Australia
DBA3812E
DELPHI
DON
PCD22361
EBC Brakes
D2290
EUROBRAKE
5815319966
FERODO
HELLA
355134721
8DD355134721
HELLA PAGID
355134721
8DD355134721
HERTH+BUSS JAKOPARTS
HYUNDAI
51712N7100
ICER
78BD00711
JAPANPARTS
JAPKO
JURATEK
HYU162
JURID
KAVO PARTS
BR10088C
MEYLE
MINTEX
MDC3039CMX
MOTAQUIP
LVBD2237
NIPPARTS
N3300323
NISSHINBO
ND6128K
NK
319966
National
NBD2290
OPEN PARTS
BDR297820
OPTIMAL
PAGID
56371
56371NC
T2934N56371N00
T4241N56371N00
QUINTON HAZELL
BDC6309
MBD6309
TEXTAR
TRW
VALEO
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
HYUNDAI
22 vehicles
TUCSON
2020 - ...
KIA
26 vehicles
SPORTAGE
2021 - ...
Alternatives
€71,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€73,83
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€73,05
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€71,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€66,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€63,92
Lähetys 2 business days
€71,03
Lähetys 2 business days
€83,02
Lähetys 4 business days