Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 28 | mm |
| Korkeus | 46.5 | mm |
| Sisäläpimitta | 154.3 | mm |
| Ulkoläpimitta | 330 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 26 | mm |
| keskittämisläpimitta | 67 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Jarrulevytyyppi | reijitetty |
| Reikäympyrä-Ø | 112 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/07 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 13.3 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 34.3 cm |
| Pakkausleveys | 34.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 7.5 cm |
| Paino | 10.3 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1198, 98200 1198 0 1 |
| Weight | 10.815 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€68.22
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLK (C209) CLK 220 CDI (209.308) | 2005-01 - 2009-05 | 100 | 136 | 2148 | |
| CLK (C209) CLK 200 CGI (209.343) | 2003-07 - 2009-05 | 125 | 170 | 1796 | |
| CLK (C209) CLK 200 Kompressor (209.341) | 2006-10 - 2009-05 | 135 | 184 | 1796 | |
| CLK (C209) CLK 200 Kompressor (209.342) | 2002-09 - 2009-05 | 120 | 163 | 1796 | |
| CLK (C209) CLK 220 CDI (209.308) | 2005-01 - 2009-05 | 110 | 150 | 2148 | |
| CLK (C209) CLK 270 CDI (209.316) | 2002-10 - 2009-05 | 125 | 170 | 2685 | |
| CLK (C209) CLK 280 (209.354) | 2005-01 - 2009-05 | 170 | 231 | 2996 | |
| CLK Cabriolet (A209) CLK 200 CGI (209.343) | 2003-07 - 2010-03 | 125 | 170 | 1796 | |
| CLK Cabriolet (A209) CLK 200 Kompressor (209.441) | 2006-10 - 2010-03 | 135 | 184 | 1796 | |
| CLK Cabriolet (A209) CLK 200 Kompressor (209.442) | 2003-02 - 2010-03 | 120 | 163 | 1796 | |
| CLK (C209) CLK 270 CDI (209.316) | 2003-02 - 2005-06 | 120 | 163 | 2685 | |
| CLK Cabriolet (A209) CLK 280 (209.454) | 2005-01 - 2010-03 | 170 | 231 | 2996 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SLK (R171) 200 Kompressor (171.442) | 2004-03 - 2011-02 | 120 | 163 | 1796 | |
| SLK (R171) 200 Kompressor (171.445) | 2008-01 - 2011-02 | 135 | 184 | 1796 | |
| SLK (R171) 280 (171.454) | 2005-01 - 2011-02 | 170 | 231 | 2996 | |
| SLK (R171) 300 (171.454) | 2009-04 - 2011-02 | 170 | 231 | 2996 | |
| SLK (R171) 350 (171.456) | 2004-06 - 2011-02 | 200 | 272 | 3498 | |
| SLK (R171) 350 (171.458) | 2008-01 - 2011-02 | 224 | 305 | 3498 |
Alternatives
€62,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€69,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€83,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€53,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€94,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€83,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€97,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€81,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€91,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€137,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€62,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€78,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€84,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€75,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€62,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€73,77
Lähetys 2 business days