Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 9 | mm |
| Korkeus | 33.3 | mm |
| Sisäläpimitta | 151.8 | mm |
| Ulkoläpimitta | 239 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 8 | mm |
| keskittämisläpimitta | 61 | mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 04/08 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 12.6 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 27.8 cm |
| Pakkausleveys | 27.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.4 cm |
| Paino | 2.8 kg |
| Käyttönumerot | 98200 2040, 98200 2040 0 1 |
| Weight | 3.175 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€23.57
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.4 | 2008-11 - 2015-12 | 74 | 1339 | ||
| JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.3 i (GE6, GG3, GG6) | 2008-07 - 2015-12 | 73 | 100 | 1339 | |
| JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.2 (GG1) | 2008-07 - 2015-12 | 66 | 90 | 1198 | |
| JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.5 i-VTEC (GE8) | 2008-07 - 2014-06 | 88 | 1496 |
Alternatives
€25,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€21,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€61,97
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,10
Lähetys 2 business days
DELPHI ® BG4231
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
BG4231C€23,34
Lähetys 28 business days
DELPHI ® BG4334
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
BG4334C€17,07
Lähetys 28 business days
€21,40
Lähetys 28 business days
€23,78
Lähetys 28 business days
€24,62
Lähetys 28 business days
€27,60
Lähetys 28 business days
€59,51
Lähetys 28 business days