Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 24 | mm |
| Korkeus | 43.9 | mm |
| Sisäläpimitta | 144 | mm |
| Ulkoläpimitta | 280 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 22 | mm |
| keskittämisläpimitta | 68 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Reikäympyrä-Ø | 114.3 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/05 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 12.8 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 29.3 cm |
| Pakkausleveys | 29.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 10.5 cm |
| Paino | 6.5 kg |
| Käyttönumerot | 98200 2322, 98200 2322 0 1 |
| Weight | 6.784 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€39.18
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| JUKE (F15) 1.5 dCi | 2010-06 - 2019-12 | 81 | 110 | 1461 | |
| JUKE (F15) 1.6 | 2010-06 - 2019-12 | 86 | 117 | 1598 | |
| JUKE (F15) 1.6 | 2018-07 - 2019-12 | 83 | 1598 | ||
| JUKE (F15) 1.6 LPG | 2018-09 - 2019-12 | 80 | 1598 | ||
| JUKE Van (F15) CVTC | 2013-03 - 2019-12 | 86 | 1598 | ||
| JUKE Van (F15) dCi | 2010-06 - 2019-12 | 81 | 1461 | ||
| JUKE (F15) 1.6 | 2013-05 - 2019-12 | 69 | 94 | 1598 | |
| JUKE (F15) 1.2 DIG-T | 2014-05 - 2019-12 | 85 | 115 | 1197 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PULSAR Viistoperä (C13) 1.2 DIG-T | 2014-10 - ... | 85 | 115 | 1197 | |
| PULSAR Viistoperä (C13) 1.5 dCi | 2014-10 - ... | 81 | 110 | 1461 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TEANA III (J33, L33) 2.5 | 2014-01 - ... | 134 | 2488 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TIIDA Viistoperä (C12) 1.6 | 2012-08 - ... | 85 | 1598 |
Alternatives
€34,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€83,28
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€45,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,39
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€117,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,60
Lähetys seuraavana arkipäivänä