Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 28 | mm |
| Korkeus | 54.4 | mm |
| Sisäläpimitta | 136 | mm |
| Ulkoläpimitta | 300 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 24 | mm |
| keskittämisläpimitta | 93.1 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Reikäympyrä-Ø | 113.5 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/05 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 12 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 31.3 cm |
| Pakkausleveys | 31.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 14 cm |
| Paino | 8.9 kg |
| Käyttönumerot | 98200 2315, 98200 2315 0 1 |
| Weight | 9.272 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€38.73
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
Alternatives
€38,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€74,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,57
Lähetys 2 business days
€38,90
Lähetys 2 business days
€30,16
Lähetys 28 business days
€62,14
Lähetys 28 business days
€41,52
Lähetys 28 business days
€45,03
Lähetys 28 business days
€45,28
Lähetys 28 business days
€53,36
Lähetys 28 business days
€45,31
Lähetys 28 business days
€185,04
Lähetys 28 business days
€77,90
Lähetys 28 business days