on korvannut tämän tuotteen
MDC2190CTämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 30 | mm |
| Korkeus | 51 | mm |
| Sisäläpimitta | 159.8 | mm |
| Ulkoläpimitta | 321 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 27 | mm |
| keskittämisläpimitta | 67.4 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Reikäympyrä-Ø | 120 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/06 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 16.3 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 34.3 cm |
| Pakkausleveys | 34.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 7.5 cm |
| Paino | 9.8 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1870, 98200 1870 0 1 |
| Weight | 10.236 Kg |
| Customs Code | 870830 |
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
Alternatives
€55,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€56,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€57,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€72,60
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€96,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€63,09
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€69,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€125,66
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€72,78
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€97,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€73,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€83,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€53,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€68,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€66,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€67,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€89,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€127,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€58,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,42
Lähetys 2 business days
€63,06
Lähetys 2 business days
€54,73
Lähetys 2 business days
€86,47
Lähetys 4 business days
DELPHI ® BG4189
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
BG4189C€43,01
Lähetys 28 business days