on korvannut tämän tuotteen
MDC2189CTämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 12 | mm |
| Korkeus | 48 | mm |
| Sisäläpimitta | 171.7 | mm |
| Ulkoläpimitta | 292 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 10.5 | mm |
| keskittämisläpimitta | 67.4 | mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Reikäympyrä-Ø | 120 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/06 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 16.3 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 30.8 cm |
| Pakkausleveys | 30.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 12.7 cm |
| Paino | 5.5 kg |
| Käyttönumerot | 98200 2229, 98200 2229 0 1 |
| Weight | 5.753 Kg |
| Customs Code | 870830 |
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
Alternatives
€37,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,50
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€112,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€27,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€66,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,83
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,09
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,60
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€71,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,16
Lähetys 2 business days
€48,44
Lähetys 4 business days
€30,61
Lähetys 28 business days
€35,98
Lähetys 28 business days
€23,42
Lähetys 28 business days
€87,76
Lähetys 28 business days
€33,82
Lähetys 28 business days
€32,93
Lähetys 28 business days
€28,06
Lähetys 28 business days