Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 25 | mm |
| Korkeus | 67.4 | mm |
| Sisäläpimitta | 170 | mm |
| Ulkoläpimitta | 297 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 23 | mm |
| keskittämisläpimitta | 108 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Reikäympyrä-Ø | 139.7 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 06/08 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 14.5 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 30.8 cm |
| Pakkausleveys | 30.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 16 cm |
| Paino | 6.7 kg |
| Käyttönumerot | 98200 2226, 98200 2226 0 1 |
| Weight | 7.783 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€39.92
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FORTUNER (_N5_, _N6_) 2.7 (TGN61_, TGN61R) | 2004-06 - 2015-05 | 118 | 2694 | ||
| FORTUNER (_N5_, _N6_) 2.7 4WD (TGN51_, TGN51R) | 2004-06 - 2015-05 | 118 | 2694 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| HILUX VII Avolava (_N1_, _N2_, _N3_) 3.0 D-4D 4WD (KUN26) | 2008-05 - 2012-12 | 145 | 2982 | ||
| HILUX VII Avolava (_N1_, _N2_, _N3_) 2.5 D-4D (KUN15, KUN35) | 2010-01 - 2015-05 | 106 | 2494 | ||
| HILUX VII Avolava (_N1_, _N2_, _N3_) 2.5 D-4D 4WD (KUN25_, KUN25R) | 2006-06 - 2015-05 | 88 | 120 | 2494 | |
| HILUX VII Avolava (_N1_, _N2_, _N3_) 2.5 D-4D 4WD (KUN25) | 2007-12 - 2015-05 | 106 | 144 | 2494 | |
| HILUX VII Avolava (_N1_, _N2_, _N3_) 2.5 D 4WD (KUN25) | 2005-03 - 2015-05 | 75 | 102 | 2494 | |
| HILUX VII Avolava (_N1_, _N2_, _N3_) 3.0 D-4D 4WD (KUN26) | 2005-08 - 2015-09 | 126 | 171 | 2982 | |
| HILUX VII Avolava (_N1_, _N2_, _N3_) 3.0 D-4D 4WD (KUN26) | 2005-03 - 2015-05 | 120 | 2982 | ||
| HILUX VII Lava / alusta (_N1_, _N2_) 3.0 D 4WD (KUN26) | 2005-02 - ... | 126 | 2982 |
Alternatives
€38,83
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,09
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,93
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€60,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€56,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€115,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,31
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€46,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€68,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,35
Lähetys 2 business days
€39,38
Lähetys 2 business days