Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 16 | mm |
| Korkeus | 57 | mm |
| Sisäläpimitta | 200 | mm |
| Ulkoläpimitta | 308 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 14 | mm |
| keskittämisläpimitta | 62 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Reikäympyrä-Ø | 114.3 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/08 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 12.6 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 34.3 cm |
| Pakkausleveys | 34.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 14.5 cm |
| Paino | 6 kg |
| Käyttönumerot | 98200 2222, 98200 2222 0 1 |
| Weight | 6.435 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€40.66
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 1.9 DDiS Neliveto (JT419, TD44, JB419WD, JB419XD, JB419) | 2005-10 - 2015-02 | 95 | 129 | 1870 | |
| GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 2.0 Neliveto (TD54V, JB420) | 2005-10 - 2015-02 | 103 | 140 | 1995 | |
| GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 2.4 Neliveto (JB424) | 2009-01 - ... | 124 | 169 | 2393 | |
| GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 2.4 Neliveto (JT424, JB424, TDA4) | 2009-01 - ... | 122 | 166 | 2393 | |
| GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 3.2 Neliveto (TDB4, JT632, JB632) | 2009-01 - 2015-02 | 171 | 233 | 3195 | |
| GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 3.2 Neliveto (JB632, TDB4) | 2008-06 - 2015-02 | 165 | 3195 |
Alternatives
€33,87
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€145,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,97
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€46,65
Lähetys 2 business days
€44,29
Lähetys 2 business days
€44,23
Lähetys 2 business days
€55,35
Lähetys 4 business days
€52,71
Lähetys 28 business days
€33,43
Lähetys 28 business days
€36,66
Lähetys 28 business days
€45,48
Lähetys 28 business days
€52,22
Lähetys 28 business days
€26,14
Lähetys 28 business days
€23,79
Lähetys 28 business days
€49,72
Lähetys 28 business days
€40,07
Lähetys 28 business days
€62,46
Lähetys 28 business days
€66,10
Lähetys 28 business days
€37,71
Lähetys 28 business days
€122,01
Lähetys 28 business days