on korvannut tämän tuotteen
MDC2134CTämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 12 | mm |
| Korkeus | 44.9 | mm |
| Sisäläpimitta | 157 | mm |
| Ulkoläpimitta | 292 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 10 | mm |
| keskittämisläpimitta | 70.7 | mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Reikäympyrä-Ø | 115 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/06 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 14.2 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 30.8 cm |
| Pakkausleveys | 30.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 12.7 cm |
| Paino | 5.3 kg |
| Käyttönumerot | 98200 2057, 98200 2057 0 1 |
| Weight | 6.168 Kg |
| Customs Code | 870830 |
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
Alternatives
€37,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€67,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€97,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€64,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,98
Lähetys 2 business days
€41,78
Lähetys 2 business days
€42,21
Lähetys 2 business days
€45,91
Lähetys 4 business days
€32,58
Lähetys 28 business days
€29,88
Lähetys 28 business days
€30,07
Lähetys 28 business days
€34,51
Lähetys 28 business days
BLUE PRINT ® ADG043160
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
ADW194307