Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 9 | mm |
| Korkeus | 57.7 | mm |
| Sisäläpimitta | 164 | mm |
| Ulkoläpimitta | 278 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 7.3 | mm |
| keskittämisläpimitta | 67 | mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Reikäympyrä-Ø | 112 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/06 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 15.3 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 31.3 cm |
| Pakkausleveys | 31.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 14 cm |
| Paino | 4.1 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1631, 98200 1631 0 1 |
| Weight | 4.064 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€28.49
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
Alternatives
€42,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€27,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€27,57
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€27,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€77,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€27,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä