Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 29.3 | mm |
| Korkeus | 51.8 | mm |
| Sisäläpimitta | 153.9 | mm |
| Ulkoläpimitta | 345 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 28 | mm |
| keskittämisläpimitta | 68 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Reikäympyrä-Ø | 112 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/06 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 15.3 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 35.8 cm |
| Pakkausleveys | 35.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.5 cm |
| Paino | 10.7 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1602, 98200 1602 0 1 |
| Weight | 11.271 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€70.73
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| A4 B8 (8K2) S4 quattro | 2008-11 - 2015-12 | 245 | 333 | 2995 | |
| A4 B8 Avant (8K5) S4 quattro | 2008-11 - 2015-12 | 245 | 333 | 2995 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| A5 (8T3) S5 quattro | 2007-06 - 2012-03 | 260 | 354 | 4163 | |
| A5 Sportback (8TA) S5 quattro | 2010-01 - 2017-01 | 245 | 333 | 2995 | |
| A5 Cabriolet (8F7) S5 quattro | 2009-06 - 2017-01 | 245 | 333 | 2995 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro | 2009-08 - 2017-05 | 132 | 180 | 1984 | |
| Q5 (8RB) 3.0 TDI quattro | 2008-11 - 2017-05 | 176 | 240 | 2967 | |
| Q5 (8RB) 3.0 TDI quattro | 2008-11 - 2012-09 | 155 | 211 | 2967 | |
| Q5 (8RB) 3.2 FSI quattro | 2008-11 - 2012-12 | 199 | 270 | 3197 | |
| Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro | 2008-09 - 2012-09 | 155 | 211 | 1984 | |
| Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro | 2012-06 - 2016-05 | 165 | 224 | 1984 | |
| Q5 Van (8RB) 3.0 TDI quattro | 2008-11 - 2013-04 | 176 | 2967 | ||
| Q5 Van (8RB) 3.2 FSI quattro | 2008-11 - 2012-09 | 199 | 3197 | ||
| Q5 Van (8RB) 2.0 TFSI quattro | 2008-11 - 2012-09 | 155 | 1984 |
Alternatives
€101,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€62,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€67,93
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€73,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€121,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€88,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€61,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€83,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€121,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€108,93
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€55,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€105,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€65,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€156,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€154,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€61,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€85,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€68,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä