Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 10 | mm |
| Korkeus | 41.5 | mm |
| Sisäläpimitta | 123 | mm |
| Ulkoläpimitta | 236 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 7 | mm |
| keskittämisläpimitta | 60 | mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 04/07 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 14 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 24.8 cm |
| Pakkausleveys | 24.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 10.5 cm |
| Paino | 3.1 kg |
| Käyttönumerot | 98200 0208, 98200 0208 0 1 |
| Weight | 3.336 Kg |
| Customs Code | 870830 |
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
Alternatives
€17,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,28
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,96
Lähetys 2 business days
€15,12
Lähetys 2 business days
€28,93
Lähetys 4 business days
€48,56
Lähetys 28 business days
€15,01
Lähetys 28 business days
FERODO ® DDF104-1
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
DDF104€15,19
Lähetys 28 business days
OPTIMAL ® BS-0570
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
BS-0570C€58,78
Lähetys 28 business days
€153,20
Lähetys 28 business days
€56,81
Lähetys 28 business days
€20,64
Lähetys 28 business days
€15,35
Lähetys 28 business days
€11,30
Lähetys 28 business days
€24,46
Lähetys 28 business days
€20,43
Lähetys 28 business days