Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 10 | mm |
| Korkeus | 61.2 | mm |
| Sisäläpimitta | 190 | mm |
| Ulkoläpimitta | 291 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 8.5 | mm |
| keskittämisläpimitta | 62 | mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Reikäympyrä-Ø | 114.3 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/08 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 14.5 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 31.3 cm |
| Pakkausleveys | 31.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 14 cm |
| Paino | 4.8 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1798, 98200 1798 0 1 |
| Weight | 5.557 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€34.96
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| IS II (_E2_) 250 AWD (GSE25_) | 2005-10 - 2013-03 | 153 | 2499 | ||
| IS III (_E3_) 300h (AVE30_, AVE30R) | 2013-04 - 2020-09 | 162 | 2494 | ||
| IS C (GSE2_) 250 (GSE20) | 2009-04 - 2015-06 | 153 | 208 | 2499 | |
| IS II (_E2_) 250 (GSE20) | 2005-08 - 2013-03 | 153 | 208 | 2499 | |
| IS III (_E3_) 250 (GSE30_, GSE30R) | 2013-04 - 2015-08 | 153 | 208 | 2499 | |
| IS III (_E3_) 300h (AVE30_, AVE30R) | 2013-04 - 2020-09 | 164 | 181 | 2494 | |
| IS II (_E2_) 220d (ALE20) | 2005-08 - 2012-07 | 130 | 177 | 2231 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CROWN (CRS_, JZS_, GRS18_, UZS_) 3.0 (GRS182) | 2004-09 - 2008-02 | 170 | 2994 | ||
| CROWN (CRS_, JZS_, GRS18_, UZS_) 3.0 (GRS182) | 2003-09 - 2008-01 | 188 | 2994 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MARK X I (GRX12_) 2.5 VVTi (GRX120_, GRX120) | 2004-11 - 2009-09 | 158 | 2499 | ||
| MARK X I (GRX12_) 2.5 VVTi 4WD (GRX125) | 2004-11 - 2009-09 | 158 | 2499 | ||
| MARK X I (GRX12_) 3.0 VVTi (GRX121) | 2004-11 - 2009-09 | 188 | 2995 |
Alternatives
€31,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€92,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,97
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,94
Lähetys 2 business days
€27,52
Lähetys 2 business days
€30,03
Lähetys 2 business days
€41,52
Lähetys 4 business days
€34,63
Lähetys 28 business days
€24,31
Lähetys 28 business days
HERTH+BUSS JAKOPARTS ® J3312086
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
J3312069€47,01
Lähetys 28 business days
€38,82
Lähetys 28 business days
€41,35
Lähetys 28 business days