on korvannut tämän tuotteen
MDC1937CTämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 20 | mm |
| Korkeus | 38.2 | mm |
| Sisäläpimitta | 160.4 | mm |
| Ulkoläpimitta | 326 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 18 | mm |
| keskittämisläpimitta | 64.5 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Reikäympyrä-Ø | 108 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/05 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 14.2 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 35.8 cm |
| Pakkausleveys | 35.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 10.5 cm |
| Paino | 7 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1780, 98200 1780 0 1 |
| Weight | 7.501 Kg |
| Customs Code | 870830 |
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
Alternatives
€57,78
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€57,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€79,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€53,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,83
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€53,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€91,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€56,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€45,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,28
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€132,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€69,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,50
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,82
Lähetys 2 business days
€42,73
Lähetys 2 business days
€62,35
Lähetys 4 business days
DELPHI ® BG4202
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
BG4202C€51,88
Lähetys 28 business days
TEXTAR ® 92178003
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
92178005€40,11
Lähetys 28 business days
€46,75
Lähetys 28 business days
€56,66
Lähetys 28 business days
€46,97
Lähetys 28 business days
€30,48
Lähetys 28 business days
€59,36
Lähetys 28 business days
€118,79
Lähetys 28 business days
€57,68
Lähetys 28 business days
€42,34
Lähetys 28 business days