Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 25 | mm |
| Korkeus | 47 | mm |
| Sisäläpimitta | 141.2 | mm |
| Ulkoläpimitta | 300 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 23 | mm |
| keskittämisläpimitta | 64 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Reikäympyrä-Ø | 114.3 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/09 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 12.6 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 30.8 cm |
| Pakkausleveys | 30.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 12.7 cm |
| Paino | 7.6 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1779, 98200 1779 0 1 |
| Weight | 7.674 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€44.85
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CR-V II (RD_) 2.4 Vtec 4WD (RD7) | 2001-09 - 2006-09 | 118 | 2354 | ||
| CR-V II (RD_) 2.2 CTDi (RD9) | 2005-02 - 2006-09 | 103 | 140 | 2204 | |
| CR-V II (RD_) 2.0 (RD5) | 2001-09 - 2007-03 | 110 | 150 | 1998 |
Alternatives
€67,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€64,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€46,42
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€56,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€58,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€53,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€65,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€91,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,34
Lähetys 2 business days
€47,08
Lähetys 2 business days
€62,29
Lähetys 4 business days
€42,53
Lähetys 28 business days
€62,71
Lähetys 28 business days
JAPANPARTS ® DI-436
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
DI-431€46,84
Lähetys 28 business days
€84,94
Lähetys 28 business days
€45,71
Lähetys 28 business days
€40,17
Lähetys 28 business days
€50,21
Lähetys 28 business days
€34,70
Lähetys 28 business days
€71,52
Lähetys 28 business days