Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 28 | mm |
| Korkeus | 132 | mm |
| Sisäläpimitta | 190 | mm |
| Ulkoläpimitta | 306 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 25 | mm |
| keskittämisläpimitta | 178.2 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Reikäympyrä-Ø | 215 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 06/06 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 10 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 32.8 cm |
| Pakkausleveys | 32.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 15.5 cm |
| Paino | 13 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1777, 98200 1777 0 1 |
| Weight | 13.524 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€77.97
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
Alternatives
€76,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€85,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€85,57
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€81,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€68,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€84,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€92,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€75,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€73,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€63,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€90,79
Lähetys 2 business days
€114,14
Lähetys 4 business days
€86,12
Lähetys 28 business days
€134,46
Lähetys 28 business days
TEXTAR ® 93177700
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
93177703€120,43
Lähetys 28 business days
€107,58
Lähetys 28 business days
€97,56
Lähetys 28 business days
€94,44
Lähetys 28 business days
€101,03
Lähetys 28 business days
€118,18
Lähetys 28 business days
€99,89
Lähetys 28 business days
€77,48
Lähetys 28 business days
€108,72
Lähetys 28 business days
€154,63
Lähetys 28 business days
€92,59
Lähetys 28 business days
€145,10
Lähetys 28 business days
€67,03
Lähetys 28 business days