Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 14 | mm |
| Korkeus | 66.2 | mm |
| Sisäläpimitta | 205 | mm |
| Ulkoläpimitta | 320 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 12.5 | mm |
| keskittämisläpimitta | 72.1 | mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Reikäympyrä-Ø | 127 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/05 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 16.2 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 32.8 cm |
| Pakkausleveys | 32.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 15.5 cm |
| Paino | 7.9 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1774, 98200 1774 0 1 |
| Weight | 8.24 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€53.26
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COMMANDER (XK, XH) 3.0 CRD 4x4 | 2005-09 - 2010-12 | 155 | 2987 | ||
| COMMANDER VAN (XH) 5.7 HEMI V8 4x4 | 2005-09 - 2010-12 | 240 | 5654 | ||
| COMMANDER VAN (XH) 3.0 CRD 4x4 | 2005-09 - 2010-12 | 160 | 2987 | ||
| COMMANDER (XK, XH) 3.0 CRD 4x4 | 2006-04 - 2010-12 | 160 | 218 | 2987 | |
| COMMANDER (XK, XH) 3.7 V6 4x4 | 2005-09 - 2010-12 | 157 | 214 | 3701 | |
| COMMANDER (XK, XH) 4.7 V8 4x4 | 2005-09 - 2010-12 | 170 | 231 | 4701 | |
| COMMANDER (XK, XH) 5.7 V8 4x4 | 2005-09 - 2010-12 | 240 | 326 | 5654 |
Alternatives
€46,42
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€60,97
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€85,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€58,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€77,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€148,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,31
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€57,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€46,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€65,82
Lähetys 2 business days
€49,94
Lähetys 2 business days
€54,63
Lähetys 2 business days
€40,26
Lähetys 28 business days
€45,31
Lähetys 28 business days
€57,28
Lähetys 28 business days
€45,27
Lähetys 28 business days
€169,91
Lähetys 28 business days