Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 22 | mm |
| Korkeus | 53.7 | mm |
| Sisäläpimitta | 134.8 | mm |
| Ulkoläpimitta | 269 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 20 | mm |
| keskittämisläpimitta | 68 | mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu, ulko |
| Reikäympyrä-Ø | 112 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/05 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 15.5 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 30.8 cm |
| Pakkausleveys | 30.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 12.7 cm |
| Paino | 5.3 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1768, 98200 1768 0 1 |
| Weight | 5.528 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€38.32
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| A6 C5 (4B2, 4B4) 3.7 quattro | 1999-03 - 2005-01 | 191 | 260 | 3697 | |
| A6 C5 (4B2, 4B4) 4.2 quattro | 1998-11 - 2005-01 | 220 | 299 | 4172 | |
| A6 C5 (4B2, 4B4) S6 quattro | 1999-09 - 2005-01 | 250 | 340 | 4172 | |
| A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 3.7 | 1999-03 - 2005-01 | 191 | 260 | 3697 | |
| A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 3.7 quattro | 1999-03 - 2005-01 | 191 | 260 | 3697 | |
| A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 4.2 quattro | 1998-11 - 2005-01 | 220 | 299 | 4172 | |
| A6 C5 Avant (4B5, 4B6) S6 quattro | 1999-09 - 2005-01 | 250 | 340 | 4172 | |
| A6 C5 (4B2, 4B4) 3.7 | 1999-03 - 2005-01 | 191 | 260 | 3697 |
Alternatives
€38,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,78
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€46,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€62,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,50
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,05
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,87
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,83
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,07
Lähetys 2 business days
€17,62
Lähetys 2 business days
€37,17
Lähetys 2 business days
€32,71
Lähetys 28 business days
€118,45
Lähetys 28 business days
€40,21
Lähetys 28 business days
€14,80
Lähetys 28 business days
€36,57
Lähetys 28 business days
€31,01
Lähetys 28 business days