Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 32 | mm |
| Korkeus | 54.5 | mm |
| Sisäläpimitta | 225 | mm |
| Ulkoläpimitta | 375 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 29.4 | mm |
| keskittämisläpimitta | 67 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Reikäympyrä-Ø | 112 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/08 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 15.3 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 39.8 cm |
| Pakkausleveys | 39.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 9.5 cm |
| Paino | 16 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1766, 98200 1766 0 1 |
| Weight | 16.675 Kg |
| Customs Code | 870830 |
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GL-SARJA (X164) GL 320 CDI 4-matic (164.822) | 2006-09 - 2009-05 | 165 | 224 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 350 CDI 4-matic (164.822) | 2009-05 - 2012-08 | 165 | 224 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 350 CDI 4-matic (164.823) | 2010-10 - 2012-08 | 195 | 265 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 320 CDI / 350 BlueTEC 4-matic (164.824, 164.825) | 2009-12 - 2012-08 | 155 | 211 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 420 CDI 4-matic (164.828) | 2006-09 - 2009-05 | 225 | 306 | 3996 | |
| GL-SARJA (X164) GL 450 4-matic (164.871) | 2006-09 - 2012-08 | 250 | 340 | 4663 | |
| GL-SARJA (X164) GL 450 CDI 4-matic (164.828) | 2009-05 - 2012-08 | 225 | 306 | 3996 | |
| GL-SARJA (X164) GL 500 4-matic (164.886) | 2006-09 - 2012-12 | 285 | 388 | 5461 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| M-SARJA (W164) ML 500 4-matic (164.172) | 2007-12 - 2011-12 | 285 | 388 | 5461 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| R-SARJA (W251, V251) R 500 4-matic (251.072, 251.172) | 2007-05 - 2014-12 | 285 | 388 | 5461 |
Alternatives
€84,83
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€85,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€93,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€82,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€91,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€74,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€104,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€146,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€90,39
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€83,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€83,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€83,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€97,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€103,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€80,09
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€141,82
Lähetys 4 business days
DELPHI ® BG9060
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
BG9060CBOSCH ® 0 986 479 R31
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
0 986 479 A26€195,67
Lähetys 28 business days
€65,16
Lähetys 28 business days
€131,19
Lähetys 28 business days