Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 32 | mm |
| Korkeus | 64.5 | mm |
| Sisäläpimitta | 154.3 | mm |
| Ulkoläpimitta | 350 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 30 | mm |
| keskittämisläpimitta | 67 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Jarrulevytyyppi | reijitetty |
| Reikäympyrä-Ø | 112 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/06 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 15.3 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 35.8 cm |
| Pakkausleveys | 35.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.5 cm |
| Paino | 12.8 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1764, 98200 1764 0 1 |
| Weight | 13.307 Kg |
| Customs Code | 870830 |
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| E-SARJA (W211) E 420 CDI (211.029) | 2006-01 - 2008-12 | 231 | 314 | 3996 | |
| E-SARJA T-Model (S211) E 500 T (211.272) | 2006-04 - 2009-07 | 285 | 388 | 5461 | |
| E-SARJA (W211) E 500 (211.072) | 2006-04 - 2008-12 | 285 | 388 | 5461 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SL (R230) 600 (230.477) | 2006-03 - 2012-01 | 380 | 517 | 5513 | |
| SL (R230) 280 (230.454) | 2008-03 - 2012-01 | 170 | 231 | 2996 | |
| SL (R230) 300 (230.454) | 2009-04 - 2012-01 | 170 | 231 | 2996 | |
| SL (R230) 350 (230.456) | 2006-03 - 2012-01 | 200 | 272 | 3498 | |
| SL (R230) 350 (230.458) | 2008-04 - 2012-01 | 232 | 316 | 3498 | |
| SL (R230) 500 (230.471) | 2006-03 - 2012-01 | 285 | 388 | 5461 |
Alternatives
€64,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€83,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€101,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€86,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€72,05
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€78,05
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€61,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€118,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€102,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€73,66
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€131,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€58,50
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€87,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€88,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€89,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€127,98
Lähetys 4 business days
€58,70
Lähetys 28 business days
€79,39
Lähetys 28 business days
TEXTAR ® 92176403
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
92176405€54,00
Lähetys 28 business days
€99,04
Lähetys 28 business days
€73,99
Lähetys 28 business days