Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 22 | mm |
| Korkeus | 45.1 | mm |
| Sisäläpimitta | 142.8 | mm |
| Ulkoläpimitta | 290 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 20 | mm |
| keskittämisläpimitta | 72 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Reikäympyrä-Ø | 114.3 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/08 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 13.1 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 30.8 cm |
| Pakkausleveys | 30.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 12.7 cm |
| Paino | 6.4 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1756, 98200 1756 0 1 |
| Weight | 6.669 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€41.49
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-5 III (NC) 1.8 (NC18) | 2005-03 - 2014-12 | 93 | 126 | 1798 | |
| MX-5 III (NC) 2.0 (NC18) | 2005-07 - 2014-12 | 118 | 160 | 1999 | |
| MX-5 III (NC) 2.0 | 2005-03 - 2007-12 | 127 | 1999 |
Alternatives
€42,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,05
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€81,83
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,39
Lähetys 2 business days
€33,86
Lähetys 2 business days
€40,34
Lähetys 2 business days
€35,25
Lähetys 2 business days
€55,35
Lähetys 4 business days
€28,09
Lähetys 28 business days
€26,76
Lähetys 28 business days
€28,45
Lähetys 28 business days
€37,69
Lähetys 28 business days
€47,24
Lähetys 28 business days
€32,94
Lähetys 28 business days
€53,12
Lähetys 28 business days
€34,00
Lähetys 28 business days
€48,34
Lähetys 28 business days
€52,04
Lähetys 28 business days
€23,47
Lähetys 28 business days