Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 20 | mm |
| Korkeus | 74.9 | mm |
| Sisäläpimitta | 210.1 | mm |
| Ulkoläpimitta | 354 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 17 | mm |
| keskittämisläpimitta | 79 | mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu, ulko |
| Reikäympyrä-Ø | 120 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/07 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 16.6 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 37.3 cm |
| Pakkausleveys | 37.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 10.5 cm |
| Paino | 9.2 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1755, 98200 1755 0 1 |
| Weight | 9.591 Kg |
| Customs Code | 870830 |
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| RANGE ROVER III (L322) 4.2 4x4 | 2005-05 - 2012-08 | 291 | 396 | 4197 | |
| RANGE ROVER III (L322) 3.6 D 4x4 | 2006-04 - 2012-08 | 200 | 272 | 3628 | |
| RANGE ROVER III (L322) 3.0 D 4x4 | 2002-03 - 2012-08 | 130 | 177 | 2926 | |
| RANGE ROVER III (L322) 4.4 4x4 | 2004-08 - 2012-08 | 220 | 4394 | ||
| RANGE ROVER III (L322) 4.4 4x4 | 2002-03 - 2005-08 | 210 | 286 | 4398 | |
| RANGE ROVER III (L322) 4.4 4x4 | 2005-05 - 2012-08 | 225 | 306 | 4394 |
Alternatives
€61,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€56,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€76,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€60,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€70,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€66,83
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€53,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€83,83
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€55,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€56,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,96
Lähetys 2 business days
€46,41
Lähetys 2 business days
€86,47
Lähetys 4 business days
DELPHI ® BG4021
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
BG4021C€44,44
Lähetys 28 business days
€82,37
Lähetys 28 business days
€73,94
Lähetys 28 business days
€43,86
Lähetys 28 business days
€50,20
Lähetys 28 business days
€44,88
Lähetys 28 business days
€54,19
Lähetys 28 business days
€78,50
Lähetys 28 business days