Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 26 | mm |
| Korkeus | 49.4 | mm |
| Sisäläpimitta | 141.2 | mm |
| Ulkoläpimitta | 295 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 24 | mm |
| keskittämisläpimitta | 62 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Reikäympyrä-Ø | 114.3 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/07 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 14.6 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 30.8 cm |
| Pakkausleveys | 30.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 12.7 cm |
| Paino | 8.1 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1680, 98200 1680 0 1 |
| Weight | 8.438 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€48.34
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AVENSIS StW (_T25_) 2.2 D-4D (ADT251_, ADT251R) | 2005-10 - 2008-11 | 110 | 150 | 2231 | |
| AVENSIS StW (_T25_) 2.2 D-CAT (ADT251_, ADT251R) | 2005-07 - 2008-11 | 130 | 177 | 2231 | |
| AVENSIS Sedan (_T25_) 2.2 D-4D (ADT251_, ADT251R) | 2005-10 - 2008-11 | 110 | 150 | 2231 | |
| AVENSIS Sedan (_T25_) 2.2 D-CAT (ADT251_, ADT251R) | 2005-07 - 2008-11 | 130 | 177 | 2231 | |
| AVENSIS (_T25_) 2.2 D-4D (ADT251_, ADT251R) | 2005-10 - 2008-11 | 110 | 150 | 2231 | |
| AVENSIS (_T25_) 2.2 D-CAT (ADT251_, ADT251R) | 2005-07 - 2008-11 | 130 | 177 | 2231 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 1.6 (ZNR10_, ZNR10R) | 2004-04 - 2009-03 | 81 | 110 | 1598 | |
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 1.8 (ZNR11_, ZNR11R) | 2004-04 - 2009-03 | 95 | 129 | 1794 | |
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 2.0 D-4D (CUR10_, CUR10R) | 2004-04 - 2009-03 | 85 | 116 | 1995 | |
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 2.2 D-4D (AUR10_, AUR10R) | 2005-10 - 2009-03 | 130 | 177 | 2231 | |
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 2.2 D-4D (AUR10_, AUR10R) | 2005-10 - 2009-03 | 100 | 136 | 2231 |
Alternatives
€55,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€46,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€60,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€46,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€55,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€93,87
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€59,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€46,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€125,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€46,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä