Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 11 | mm |
| Korkeus | 54 | mm |
| Sisäläpimitta | 151 | mm |
| Ulkoläpimitta | 278 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 9.6 | mm |
| keskittämisläpimitta | 63.7 | mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Reikäympyrä-Ø | 108 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/05 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 13.8 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 30.8 cm |
| Pakkausleveys | 30.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 12.7 cm |
| Paino | 4.8 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1249, 98200 1249 0 1 |
| Weight | 4.758 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€28.43
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TOURNEO CONNECT 1.8 16V | 2002-06 - 2013-12 | 85 | 116 | 1796 | |
| TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi /TDDi /DI | 2002-06 - 2013-12 | 55 | 75 | 1753 | |
| TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi | 2006-08 - 2013-12 | 81 | 110 | 1753 | |
| TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi | 2002-06 - 2013-12 | 66 | 90 | 1753 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 16V | 2002-06 - 2013-12 | 85 | 116 | 1796 | |
| TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 Di | 2002-06 - 2013-12 | 55 | 75 | 1753 | |
| TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 TDCi | 2002-06 - 2013-12 | 66 | 90 | 1753 | |
| TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 TDCi | 2006-08 - 2013-12 | 81 | 110 | 1753 |
Alternatives
€36,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,05
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€93,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,54
Lähetys 2 business days
€34,59
Lähetys 2 business days
€32,42
Lähetys 2 business days
€48,32
Lähetys 4 business days
€22,62
Lähetys 28 business days
€20,52
Lähetys 28 business days
€28,61
Lähetys 28 business days
TEXTAR ® 92124900
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
92124903