Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 9 | mm |
| Korkeus | 55.7 | mm |
| Sisäläpimitta | 173 | mm |
| Ulkoläpimitta | 269 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 8 | mm |
| keskittämisläpimitta | 55.1 | mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 04/07 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 14.6 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 27.8 cm |
| Pakkausleveys | 27.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 15.5 cm |
| Paino | 3.8 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1262, 98200 1262 0 1 |
| Weight | 3.765 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€27.46
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MATRIX (_E13_) 1.8 VVTi (ZZE132, ZZE134) | 2002-09 - 2005-12 | 97 | 1794 | ||
| MATRIX (_E13_) 1.8 4WD (ZZE138) | 2002-01 - 2004-02 | 91 | 1794 | ||
| MATRIX (_E13_) 1.8 VVTi (ZZE136) | 2002-01 - 2004-02 | 96 | 1794 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PRIUS Sedan (_W1_) 1.5 Hybrid (NHW11) | 2000-09 - 2003-12 | 85 | 1497 |
Alternatives
€30,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,93
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,31
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€21,31
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,93
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€67,97
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,39
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€27,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,20
Lähetys 2 business days
€15,91
Lähetys 28 business days
€19,64
Lähetys 28 business days
€22,63
Lähetys 28 business days
BLUE PRINT ® ADT343170
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
ADT343175